Skocz do zawartości

[C] vs1011 stm32


dawidos145

Pomocna odpowiedź

czy ktoś posiada albo tworzył program pod ten dekoder? walczę teraz jak dobrze przesłać plik do tego dekodera, szukam odpowiedniej funkcji.. w coocoxie niestety stacover..przekraczanie ramu przez zmienne... chciałbym odtworzyć to ze struktury pliku FILE..

ktoś coś?

to co mam niestety jakoś grzęźnie.. i oczywiście za małe pliki mogę odczytać.

Link do komentarza
Share on other sites

Czyli zależy Ci na utworzeniu z pliku *.wav dwóch oddzielnych plików ? Pewnie jest to możliwe, ale nie wiem jaki miałby cel takiego zabiegu, bo procek na pewno by się namęczył z czytaniem jednego pliku a później zamienianiem go na taki w którym jeden kanał jest cicho a na drugim jest coś odtwarzane. Najlepiej od razu utworzyć plik stereo z prawym/lewym kanałem wyciszonym. Wydaje mi się że takie coś da się zrobić z pomocą jakiegoś programu do obróbki muzyki.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Tak rozumiem ale chciałbym unikać użycia osobnego programu gdyż pliklow dźwiękowych sygnałów będzie sporo więc chciałbym żeby po wyborze były odpowiednio połączone.

Jeszcze jedna sprawa jak otworzyć plik stopniowo np 512 bajtów wrzucić do tablicy odtworzyć buffor wyczyści i otworzyć dalej następne . Niestety nie mogę przesłać całego pliku przez spi do dekodera po jednym spi. Nie udaje mi się to. Więc musze pakować do tablicy ale tu mam ograniczenie w ilości elementów.

Link do komentarza
Share on other sites

Na tym polega właśnie przesyłanie do tego dekodera. Sprawdzasz czy linia która alarmuje o pełnym buforze nie jest ustawiona i wtedy ew. wysyłasz "paczkę"

W swoim projekcie mam kartę sd podpiętą pod SDIO także nie muszę przełączać SPI między dekoderem a kartą SD, ale chyba nawet w Twoim przypadku nie powinien być to duży problem. Od tego jest linia chip select.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.