Skocz do zawartości

Eagle a zarabianie


orbit6

Pomocna odpowiedź

Nie możesz zarabiać przy darmowej wersji:

https://www.autodesk.com/products/eagle/free-download

The free download is a Personal Learning License that may be used by individuals for personal, non-commercial use. Free Autodesk software licenses and/or cloud-based services are subject to acceptance of and compliance with the terms and conditions of the license agreement or terms of service, as applicable, that accompany such software or cloud-based services. Usage is subject to such terms and conditions for as long as you use the software or until such terms and conditions change.
Link do komentarza
Share on other sites

orbit6, tak jak zostało przytoczone przez ps19, na tej wersji nie możesz zarabiać. Sprawdź jednak, czy Autodesk nie prowadzi jakiegoś programu dla małych firm/startup-ów, który pozwala na komercyjnie wykorzystywanie EAGLE w początkowej fazie rozwoju firmy. Jeśli dobrze pamiętam, to np. Fusion360 można wykorzystywać za darmo w firmach, które zarabiają do 100 000$/rok. Z drugiej strony, program ten nie jest akurat zbyt drogi. Roczna licencja to koszt 100$. Do tego możesz skorzystać z kodu rabatowego EAGLE50, który daje 50% rabatu 🙂 Jak na takie specjalistyczne oprogramowanie to wręcz tanio 😉

Link do komentarza
Share on other sites

orbit6, tak jak zostało przytoczone przez ps19, na tej wersji nie możesz zarabiać. Sprawdź jednak, czy Autodesk nie prowadzi jakiegoś programu dla małych firm/startup-ów, który pozwala na komercyjnie wykorzystywanie EAGLE w początkowej fazie rozwoju firmy. Jeśli dobrze pamiętam, to np. Fusion360 można wykorzystywać za darmo w firmach, które zarabiają do 100 000$/rok. Z drugiej strony, program ten nie jest akurat zbyt drogi. Roczna licencja to koszt 100$. Do tego możesz skorzystać z kodu rabatowego EAGLE50, który daje 50% rabatu 🙂 Jak na takie specjalistyczne oprogramowanie to wręcz tanio 😉

Skąd masz te informacje o fusion360? Z tego co ja widzę to licencja roczna kosztuje 300$ dla najprostszej wersji, a o darmowym rozwiązaniu dla małych firm nic nie ma... ?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

MirekCz, po uruchomieniu wersji testowej można wybrać tryb licencji:

Do tego trochę informacji na ten temat można znaleźć tutaj:

https://knowledge.autodesk.com/support/fusion-360/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/How-to-activate-start-up-or-educational-licensing-for-Fusion-360.html

The free Start-Up/ Enthusiast licenses allow you to access Fusion 360 Ultimate with a yearly subscription after the trial period has ended. You can use this license if you are a small business making less than $100,000 per year (or equivalent), or if you're a hobbyist using Fusion 360 for non-commercial purposes.
Link do komentarza
Share on other sites

MirekCz, wiem 🙂 Trafiłem na to przypadkiem, zgłosiłem się do programu dla startupów najpierw, ale zanim przyszły potwierdzenia itd., to pobrałem wersję próbną i trafiłem na taką szybką i łatwą drogę 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.