Skocz do zawartości

Podłączenie TV do internetu


Leonarsen

Pomocna odpowiedź

Witam,

chcę podłączyć do TV (LG 42 cale, na razie nie mam dokładnego modelu) urządzenie dzięki któremu można będzie pooglądać youtube + od czasu do czasu jakieś stronki internetowe (głównie portale informacyjne).

Wcześniej tv korzystał z preinstalowanej aplikacji do yt niestety od czerwca przestałą być wspierana.

Rozważałem podłączenie raspbery ale mam wątpliwość czy yt będzie działał wystarczająco płynnie, dlatego zacząłem również przeglądać różnego rodzaju android box oraz mini komputery w stylu intel stick.

Przewidziany budżet to 200-300 zł.

Czy waszym zdaniem w tej cenie uda się dobrać coś rozsądnego?

Co będzie działało najpłynniej?

Czy macie jakieś doświadczenia z takimi rozwiązaniami? A może jest jakieś ciekawsze rozwiązanie?

Link do komentarza
Share on other sites

Może spróbuj, prawdopodobnie dostaniesz lepszą odpowiedź i szybciej gdzieś, gdzie dyskutują ludzie, którzy się tym zajmują. Nie mówię, że tutaj się ktoś nie znajdzie prędzej czy później, ale nawet to nie jest takie pewne. Na przykład ja nie miałem w domu telewizora od 15 lat, więc trudno mi się wypowiadać. Podejrzewam, że wielu użytkowników tutaj ma podobnie. A jak zapytasz na forum o telewizorach, to masz jednak dużo większe szanse.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jednym z najprostszych rozwiązań, jakie idealnie pasowałoby do Twojego problemu jest zakup konsoli do gier. Zarówno PS jak i Xbox mają funkcję, która pozwala na wygodne przeglądanie YT i stronek internetowych na dowolnym telewizorze. Jak dobrze poszukasz, to niektóre modele konsol znajdziesz za 300 zł, choć fajnie jakbyś miał nieco większy budżet.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.