Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Raspberry PI 3 B+


Pomocna odpowiedź

Tak, to poskutkowało, dzięki za pomoc.  Ponieważ postanowiłem uczciwie "przejść" całe szkolenie, to idę dalej.

Pozdrawiam

Witam.

Dołączę się do tematu gdyż nie mogę uruchomić nic na raspberry pi 3 b+ .

Jest to nowy zestaw link  zaś kartę kupiłem nową sandisk 16GB 10class, próbowałem wgrać NOOBs i OSMC . Widać tylko na początku  kwadratowy obraz kolorowy potem znika i dwa razy mignie kursor i koniec. Napięcie na pinach jest i świeci tylko czerwona dioda na płytce. Do reklamacji czy robię coś nie tak?

Próbowałem jeszcze RASPBIAN STRETCH WITH DESKTOP i zawiesiło przy rsyslog.service za drugim razem przy dhcp.service (tym razem zielona dioda świeciła cały czas nawet podczas zawieszki)

Pozdro.

Dnia 1.11.2018 o 14:41, wesolcmg napisał:

Próbowałem jeszcze RASPBIAN STRETCH WITH DESKTOP i zawiesiło przy rsyslog.service za drugim razem przy dhcp.service (tym razem zielona dioda świeciła cały czas nawet podczas zawieszki)

Dziwne... Zawsze jest jakaś nikła szansa, że karta jest uszkodzona. Masz możliwość spróbowania instalacji zwykłego Raspbiana na innej karcie?

Koniecznie daj znać co faktycznym było problem. Naprawdę bardzo, bardzo rzadko trafia się faktycznie uszkodzone RPi - musiałbyś mieć bardzo duże "szczęście" 😉

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...