Skocz do zawartości

Zlece wykonanie projektu robota.


Pomocna odpowiedź

Jeśli chcesz, aby ktoś potraktował to zlecenie serio to opisz dokładnie co to za robot, jakie jest jego zadanie, jaka jest specyfikacja projektu i jaki masz na to budżet. Chodzi Ci tylko o wykonanie projektu CAD? Ma to być sam model? Tak wynika z Twojego tematu...

Link do komentarza
Share on other sites

Jest to robot do frezowania np. korzeni w kanalizacji. Robot musi się mieścić do rur od fi 200 do fi 400 --- takie rozszerzenie robota polega na dopasowaniu większych kołek .
Robot najlepiej jak by miał silnik do frezowania hydrauliczny lub pneumatyczny. Są najmocniejsze. Napęd i inne czynności mogą być elektryczne. Musi mieć kamerkę jak widać na zdjęciu do podglądu oraz mały spryskiwacz wodą na kamerę żeby oczyścić z brudy. W niektórych takich robotach jest spryskiwacz a w niektórych po prostu mała wycieraczka. Robot musi być szczelny i wytrzymywać małe ciśnienie. Takie roboty zazwyczaj są nabijane azotem 0.2 Bara. Chodzi mi tylko o projekt CAD, ponieważ resztę sobie zrobię już sam. Co do budżetu to czekam na propozycje i wszystko do dogadania. Pozdrawiam  

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Przeczuwając, w którą stronę może zaraz pójść ta dyskusja profilaktycznie zamykam temat 😉 Najważniejsze informacje zostały podane, a zainteresowani mogą się kontaktować z @Markru2386 przez prywatne wiadomości.

Link do komentarza
Share on other sites

Gość
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.