Skocz do zawartości

Termometr z wyświetlaczem na 32 LED WS2812


Pomocna odpowiedź

32 minuty temu, Elvis napisał:

To zmień księgowość i przestań wypisywać bzdury na forach internetowych.

To zmień jak przekonasz prezesa. Każdy ma soją działkę a księgowość to nie moje pole.

Czy wypisuję bzdury? NIE! Tylko napisałem co powiedziała księgowa, tak samo nie będę walczył z tym, że nie można robić zakupów na "Aledrogo" (to akurat nie wymysł księgowej).

Jak się ma firemkę, gdzie jest się sterem i żeglarzem można robić co się chce łącznie z oszustwami skarbowymi, jak się pracuje w czyjejś firmie, to trzeba podporzadkować się regułom tam obowiązującym albo się zwolnić. Wszystko na temat tego, że PCB sa robione we wskazanym miejscu, że zakupy ze wskazanych sklepów.

Wyczerpująca odpowiedź?

Czy księgowość, FV to temat tego wątku? Chyba nie, więc po co te zgryźliwości? Co kolega wniósł do tematu swoją wypowiedzią poza chaosem i zamętem? Czy jako elektronik muszę znać się na księgowości? Proszę pokazać firmę, która stawia takie wymaganie. Oglądałem tysiące ogłoszeń i nic nie było na temat księgowości.

Link do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, InspektorGadzet napisał:

Czy księgowość, FV to temat tego wątku? Chyba nie, więc po co te zgryźliwości? Co kolega wniósł do tematu swoją wypowiedzią poza chaosem i zamętem? Czy jako elektronik muszę znać się na księgowości? Proszę pokazać firmę, która stawia takie wymaganie. Oglądałem tysiące ogłoszeń i nic nie było na temat księgowości.

Oczywiście, że to nie jest główny temat, ale zwyczajnie nas zaciekawiłeś tą sprawą, bo wcześniej się z czymś takim nie spotkaliśmy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)
9 minut temu, Treker napisał:

ale zwyczajnie nas zaciekawiłeś tą sprawą, bo wcześniej się z czymś takim nie spotkaliśmy

A ja już w trzech różnych firmach i to kompletnie ze sobą nie związanych. Jak mam kupić coś chińskiego, to choć dużo drożej, mam kupować w kraju przez pośredników (pośrednicy nie są związani z owymi firmami).

Może to jest związane ze ścisłą księgowością w spółkach? Tam firma "matka" sprzedająca firmie "córce" nie może dać nadzwyczajnego rabatu tylko standardową marżę. Z tego właśnie powodu, kiedyś zacząłem pracę w dwóch firmach po pół etatu zamiast w jednej na cały. Fajnie było, bo "wczasy pod gruszą", "karpiowe", "zająca", itp dostawałem z obu w pełniej wysokości.

Edytowano przez InspektorGadzet
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.