Skocz do zawartości

WordPress - zapotrzebowanie na tworzenie stron


ela77

Pomocna odpowiedź

Oj, jest jest! Tylko że klientów trzeba szukać 🙂 Samodzielnie może być trochę ciężko, ale jak się podczepisz do jakiejś firemki to może jakieś zlecenie kapnie (klienci z treguły radzą sobie sami, a po jakimś czasie takiego radzenia sobie smędzą "panowie poprawcie bo coś się samo popsuło").

Tylko od razu mówię: kokosów z tego nie ma, na chleb zarobisz ale z masłem to już może być nieciekawie. A i WP trzeba znać bardzo dobrze.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Każdemu kto uważa że to bardzo proste proponuję rozwiązanie problemu (wzięte z życia):

Po podłączeniu revslidera czasem się na stronie pokazuje, czasem nie. Wordpress współpracuje z Varnishem, nie mamy wpływu na ustawienia Varnisha. Jak to naprawić?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dnia 11.09.2019 o 13:29, ethanak napisał:

Oj, jest jest! Tylko że klientów trzeba szukać 🙂 Samodzielnie może być trochę ciężko, ale jak się podczepisz do jakiejś firemki to może jakieś zlecenie kapnie (klienci z treguły radzą sobie sami, a po jakimś czasie takiego radzenia sobie smędzą "panowie poprawcie bo coś się samo popsuło").

Tylko od razu mówię: kokosów z tego nie ma, na chleb zarobisz ale z masłem to już może być nieciekawie. A i WP trzeba znać bardzo dobrze.

Może masz jakieś materiały(filmy,książki, blogi) do polecenia do nauki WordPressa?

Link do komentarza
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak książki - z chwilą wydania byłyby już dawno nieaktualne. Sytuacja się zmienia z dnia na dzień (bezpieczeństwo - wykrywane nowe dziury nie tyle w samym WP, co we wtyczkach, nowe wtyczki czy wersje, kwestia kompatybilności różnych wersji z różnymi wtyczkami/tematami i umiejętności rozwiązania problemu, że po upgradzie WP ulubiona wtyczka klienta przestała działać a on bez tego żyć nie może). Ja akurat specem od WP nie jestem, mamy w firmie takiego jednego i czasami mu po prostu pomagam w jakichś bardziej wrednych zagadkach (choćby ta z revsliderem o której pisałem - rozwiązałeś to?). To samo się tyczy filmów czy blogów, chociaż tu opóźnienie jest mniejsze. Niestety - praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Do tego znajomość HTML/CSS/JS/PHP (choćby na średnim poziomie ale od strony praktycznej a nie wiedzy książkowej), umiejętność posługiwania się podstawowymi programami graficznymi (bez jęczenia że Photoshop jest lepszy od GIMP-a), no i jakieś doświadczenie w składaniu stron (WP owszem pomaga, ale wszystkiego sam nie zrobi).

Bo wiesz - samego WP to się powinno opanować w 10 do 15 minut, jeśli zajmuje Ci to więcej niż pół godziny to znaczy, że się do tej roboty nie nadajesz.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dziękuję za kompetentne odpowiedzi. Nie wiedziałam czy warto się w ogóle zagłębiać w temat WP, ale skoro i tak potrzebne są HTML/CSS/JS/PHP to czemu nie zajrzeć sobie hobbystycznie do WP. Dzięki wielkie 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.