Skocz do zawartości

Sprzedam elektronikę do arduino/rasberry pi


Terzu

Pomocna odpowiedź

Witam,

Na sprzedaż posiadam dużą ilość elektroniki związanej z budowaniem układów na arduino / malince. Studiowałem AiR i wiadomo, podczas studiów człowiek się trochę bawił, lecz teraz przy normalnej pracy nie mam już czasu/chęci. Nie sposób wymienić wszystkich elementów, które tutaj są ale z ciekawszych:

- rasberry pi 3, z zasilaczem, kartą pamięci, modułem kamery itd.

- klony arduino, czujniki wagi, odległości, joystik, klawiaturki itd.

- wiele wiele pierdół, rezystorów, kabli, 

- akcesoria do lutowania

Link do zdjęć ze wszystkimi elementami:  https://drive.google.com/drive/folders/1GeEhGKALeyMzg0ZHvzhuuUFbM4BgsNpj?usp=sharing

Cena: 300zł

Ze względu na ilość tych wszystkich rzeczy preferowałbym odbiór osobisty w Poznaniu, ale jestem w stanie również to wysłać. W razie co proszę o kontakt na telefon: 781358758

Nie wiem gdzie mam wstawić ten post, jestem tutaj nowy. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu. Chcę po prostu komuś oddać praktycznie nowy zestaw do zabawy bo ja już nie potrzebuję.  

Edytowano przez Terzu
Link do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Terzu napisał:

Witam,

Na sprzedaż posiadam dużą ilość elektroniki związanej z budowaniem układów na arduino / malince. Studiowałem AiR i wiadomo, podczas studiów człowiek się trochę bawił, lecz teraz przy normalnej pracy nie mam już czasu/chęci. Nie sposób wymienić wszystkich elementów, które tutaj są ale z ciekawszych:

Link do zdjęć ze wszystkimi elementami:  https://drive.google.com/drive/folders/1GeEhGKALeyMzg0ZHvzhuuUFbM4BgsNpj?usp=sharing

 

Cześć,

źle ustawiłeś uprawnienia do zasobu  - nie moZna go otworzyć (logując się poprawnym kontem Google).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

18 minut temu, FlyingDutch napisał:

Cześć,

źle ustawiłeś uprawnienia do zasobu  - nie moZna go otworzyć (logując się poprawnym kontem Google).

Pozdrawiam

Dzięki za info, już poprawione

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.