Skocz do zawartości

Jakie są planowane kursy?


Pomocna odpowiedź

@shinzu przepraszam za późną odpowiedź, ale umknęło mi to pytanie. Na ten moment najwięcej pracy wkładamy w odświeżenie i aktualizację kursów, aby coraz więcej osób mogło z nich korzystać. Na pewno będziemy więc udostępniać m.in. zaktualizowany kurs Raspberry Pi i kurs techniki cyfrowej. Trwają też pracę nad jednym bardzo obszernym kursem, ale o wszystkim będziemy informować publicznie na blogu, gdy kurs będzie mógł ruszać. Aktualnie nie chcę publicznie podawać żadnych informacji zanim nie będę miał pewności, że coś jest gotowe do startu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w tym roku odświeżymy ~2-3 kursy i wydamy minimum 2 zupełnie nowe.

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób czeka na nowe kursy, ale z mojego punktu widzenia jest jeszcze wiele drobnych spraw, które trzeba podciągnąć, aby wszystko stało na takim poziomie jaki bym chciał (stąd np. niedawne wdrożenie quizów). Na początku z naszych kursów korzystało stosunkowo mało osób, z czasem grono odbiorców wzrosło, kursami interesują się teraz bardzo różne osoby, więc praca nad nowymi materiałami zajmuje znacznie więcej czasu, bo po prostu muszą być pisane jeszcze prostszym językiem 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,
od jakichś 2 lat jestem fanem platformy edukacyjnej micro:bit. Ta mała i tania płytka ma niesamowity potencjał. Programuje się ją za pomocą bloków graficznych, a więc dzieci od 7 lat radzą sobie doskonale. Jak podrosną to można przejść na Java Script Wiem to z autopsji, bo ćwiczę głównie ze swoimi wnukami. Jeżeli ten temat kogoś zainteresuje, to chętnie go rozwinę, a może Admin założy nowy wątek? Jeżeli ten temat już był opisany na grupie, to przepraszam bo jestem tu od niedawna.
Pozdrawiam, Darek

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No tak, trzeba czytać. Dziękuję za podjęcie tego tematu. BBC to porządna firma, zawsze promuje aktualne i ważne tematy. Z dostępnych rozszerzeń bardzo się nam spodobał Maqueen. Aktualnie ja i moi podopieczni 13 do 14 lat przesiadamy się na UNO. Temat który kodowaliśmy blokowo w 10 minut, na arduino zajmuje nam całą lekcję. Może ja nie umiem do nich trafić, a może to trochę za wcześnie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.