Skocz do zawartości

Sprzedam zestaw FPGA "Elbert v2" - uzywany w kursie VHDL (FPGA) Forbotu


Pomocna odpowiedź

Cześć,

sprzedam zestaw uruchomieniowy "Elbert v2" z układem Spartan3A używany w kursie układów FPGA (VHDL) Forbot'u. Tutaj link do tego zestawu w Botlandzie:

https://botland.com.pl/zestawy-i-kursy-forbot/8596-elbert-v2-spartan-3a-plytka-rozwojowa-fpga-do-kursu-forbot-5903351245142.html

Aktualna cena to 299 PLN, ja chcę go sprzedać za 160PLN +koszty przesyłki kurierskiej (20 PLN max.) Zestaw jest w pełni sprawny, zamieściłem na Forbocie sporo projektów FPGA bazujących na tym zestawie. Można go programować korzystając z darmowej wersji "Xilinx ISE14.7" (nie potrzebuje zewnętrznego programatora).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Popey napisał:

Cześć,

Czy ta oferta jest jeszcze aktualna?
 

Pozdrawiam

Cześć,

prawdę mówiąc wtedy go nie udało mi się sprzedać. Ale teraz nie jest dobry czas na kupowanie - wszystko strasznie podrożało. Aktualna cena to 360 PLN w Botlandzie. Mogę sprzedać ten zestaw za powiedzmy 250 PLN (czyli o 110 PLN mniej).

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź.

Cena jest akceptowalna.
Teraz jest jak jest. Potem będzie tylko drożej/gorzej. I wtedy to już będzie w ogóle niesprzedawalne - coś tam wiem o sytuacjach takich jak obecnie i kierunkach ich rozwoju 😞
Podaj proszę jakiś mail do ustalenia szczegółów (adres wysyłki, nr konta do przelewu).
Czy mógłbym prosić o "wyczyszczenie" płytki przed wysłaniem. Ponieważ ona ma służyć do nauki to fajnie by było aby jej stan logiczny był taki jakbym kupił nową. Bez wgranych programów.
 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.