Skocz do zawartości

WAT czy AGH???


tht

Pomocna odpowiedź

Witam, dawno mnie tu nie było, jednak wróciłem aby zaczerpnąć waszych opinii na temat wyżej wymienionych uczelni.

Wiem, że co osoba to różne zdanie na dany temat itd jednak byłbym wdzięczny za udzielenie mi merytorycznych odpowiedzi na pytanie co wybrać : mechanikę i budowę maszyn na AGH czy mechatronikę na WAT-cie???

Może ktoś z was studiuje na na podanych uczelniach na tych kierunkach i mógłby się wypowiedzieć jakie są jego odczucia. Jak z poziomem nauczania, wykładowcami, akademikiem itd.

I mam jeszcze pytanie do ludzie którzy ukończyli powyższe kierunki, jak jest z pracą po ukończeniu studiów??

Pozdrawiam, tht

Link do komentarza
Share on other sites

Ja studiuję na WAT-cie, co prawda nie mechatronikę, ale informatykę. Kiedyś gadałem z kolesiem z mechatroniki i mówił, że na pierwszym roku poziom nauczania jest dosyć niski. Sporo matmy i fizyki. Tak jak zresztą na większości kierunków technicznych. Co do wykładowców to nie wiem, bo ich nie znam, ale to tylko zależy od tego na kogo trafisz.

Akademiki są spoko, nie mieszkam tam, ale byłem kilka razy. W miarę czyste, głośno w nocy podobno nie jest. Jeśli masz powyżej 100km do Wawy to spokojnie dostaniesz akademik.

Osobiście polecam Ci WAT. Mi się tutaj bardzo dobrze studiuje. Nie ma takiego "ciśnienia", wyścigu szczurów. Jeśli będziesz chciał się nauczyć to się nauczysz, bo warunki do tego będziesz miał świetne. WAT podobno ma dużo dobrego i potrzebnego sprzętu do nauki.

Link do komentarza
Share on other sites

Akademiki są spoko, nie mieszkam tam, ale byłem kilka razy.

Jasne, jak się bywa raz w miesiącu na imprezie w akademiku to jest spoko, ale co mają powiedzieć ludzie, którzy tam mieszkają i im to przeszkadza? Dla nich też akademiki są spoko? Zastanów się zanim coś takiego następny raz napiszesz. Mieszkałem 2 lata w akademiku i z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Zastanów się zanim coś takiego następny raz napiszesz.

Po co taka napinka? Moi koledzy akurat nie narzekają na akademik. Piszę więc tylko to co sam zobaczyłem i dowiedziałem się od kumpli. Jednym coś przeszkadza a niektórym nie. Tak samo jest z akademikami.

Link do komentarza
Share on other sites

Rozumiem Leogict, ja jestem raczej mało towarzyski i też bym się nie odnalazł w akademiku. Przeważnie tym co organizują imprezy nie przeszkadzają ci "spokojniejsi", tylko na odwrót. Kwestia charakteru.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.