Skocz do zawartości

Produkty Autodeska dla studentów


Treker

Pomocna odpowiedź

Eee, ja nie wiem czy ja aby legalnie to zrobiłem ,ale podałem swoje prawdziwe dane. Tyle, że uczęszczam do gimnazjum, więc dałem Homeschool (jako szkoła miejscowa). Oczywiście musiałem podać, że jestem studentem (ja to rozumiem jako "uczący się" 🤣 ). Wiek jest prawdziwy, wszystkie dane także, więc wydaje mi się, że nie powinienem mieć żadnych problemów z prawem. Co wy o tym myślicie?

A odnośnie programów, mogę mieć licencje (tylko dla mnie) na wszystkie? Bratu pobieram Autodesk Maya i jakoś licencję dostałem. Dziwna sprawa.

Link do komentarza
Share on other sites

Musiałbym przeczytać regulamin, ale sądzę, że to że udało Wam się zarejestrować wcale nie musi oznaczać tego, że licencja jest ważna. Wersja studencka to wersja studencka. Ja podawałem uczelniany mail z końcówką edu.pl. To było jakiś rok temu.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No to zobaczymy, z tego co pamiętam kiedyś nie przepuszczali innych adresów. No jestem ciekawy co będzie w moim przypadku - najwyżej zarejestruję się raz jeszcze albo podam im maila z PG.

Link do komentarza
Share on other sites

Wszystkie danie zmyślone

No, akurat nie tworzyłem tego tematu dla pochwalania takich działań... Później Autodesk zablokuje całkiem swój program i będziemy szukali winnych, tak samo jak miało to miejsce z wysyłaniem Sampli od niektórych firm. Nie wiem co w takim przypadku szkodzi Wam podanie prawdziwych danych?

Link do komentarza
Share on other sites

Hudyvolt, z tego co wyczytałem na tej stronie

I have a software title from the Education Community that will expire soon. Is it possible to get an extension so I can keep using the license?

Yes. Education Community members have three options to extend their licenses:

Download the next version from the Education Community.

Purchase a student version. Visit www.autodesk.com/reseller to locate the reseller nearest you.

Request a new serial number in the Software Center on the Education Community. A new serial number will be issued if at least 35 months have elapsed from the time the first one was issued. You must enter the new serial number before the first one expires; otherwise you will need to uninstall and reinstall your software.

możesz poprosić o nowy klucz, chyba że coś przekręciłem.

A czy nie będąc studentem według tego fragmentu:

Can I obtain and use software made available to students if I am not a student?

Maybe. To download, install or access software identified as a student version, personal learning version or being subject to a student license, you must agree to and comply with all of the conditions and restrictions contained in the applicable Autodesk software license agreement for such license type, including, but not limited to, meeting the following eligibility requirements. You must be one of the following: (a) a faculty member; or (b) a student; or © an Autodesk Assistance Program participant.

mogę legalnie pobrać i użytkować, jeśli tylko będę przestrzegał wszystkich warunków umowy licencyjnej wersji studenckiej?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.