Skocz do zawartości

Koszulki Forbot.pl - wybieramy koszulkę


Treker

Przeczytaj najpierw temat! Wybieram typ:  

22 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Witajcie, kontynuując temat koszulek musimy wybrać typ i krój T-shirtów. Proponuję Wam dwa i w ankiecie proszę wybrać, ten który Wam odpowiada. O głosowanie proszę osoby zdecydowane na zakup koszulki.

http://www.textileurope.pl/article-488 Szara V-neck

http://www.textileurope.pl/article-156 Biała z niebieskimi rękawkami Baseball Tee

Typ, który zbierze najwięcej głosów zostanie wybrany dla wszystkich.

Różnica w cenie tych koszulek to 2zł.

Link do komentarza
Share on other sites

Bobby, pierwsza partia na Łódź będzie gotowa. Późniejsze zamówienia w grupach minimum 5 osobowych. Czas oczekiwanie na dostawy koszulek (gdyby nie było tych modeli w magazynach) to 7 dni.

piotreks-89, nie można, odliczę to na koniec.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

I zaraz się okaże, że jest 5 na 5 głosów 😋

[ Dodano: 06-09-2011, 16:02 ]

Chociaż w sumie to nie, głupoty piszę, bo piotreks-89 zagmatwał wszystko 😋 Wybaczcie, za długo w szkole.

Link do komentarza
Share on other sites

hans, tez lubię czarny i biały, ale szary już nie, szczególnie w przypadku koszulki na której mają się pojawić jakieś wydruki. Nie wyobrażam sobie szarej koszulki w stylu tej poprzedniej.

Link do komentarza
Share on other sites

Otrzymałem wczoraj koszulkę testową. Musze tylko wyjaśnić jedną sprawę z firmą, która nam je wykonywała i będzie można składać pierwsze zamówienia.

Do niedzieli przestawię zdjęcia koszulki.

Link do komentarza
Share on other sites

Przesyłam na szybko zdjęcia poglądowe, wybaczcie ale nie miałem pod ręką niczego lepszego niż telefon.

Problem jest tylko taki, że firma pomyliła moje zamówienia i każdy nadruk zrobiła większy niż miał być.. Na Waszych koszulkach przód i tył będzie mniejszy o około 3-4cm oraz tył będzie wyżej o kilka centymetrów. W związku z tym nie mogą podać Wam konkretnego kosztu (na pewno tak jak się umawialiśmy tj. poniżej 35zł), ale nie wiem ile dokładnie. Postaram się to dowiedzieć na początku tygodnia i wtedy też zaczniemy zbierać zamówienia. Będzie na to tydzień i wtedy koszulki pójdą do realizacji tak, aby były na Łódź.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.