Skocz do zawartości

Xytronic 369


cybermech

Pomocna odpowiedź

Witam, chciałbym kupić jakąś dobrą stacje lutowniczą i z tego co czytałem na forum dobrze mówicie o xytronic 369. Znacie jakiś zaufany sklep gdzie można ją kupić ewentualnie co polecacie do 280zł?

P.S. To co jest na forum na ten temat jest już trochę stare.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Przeklejka z shoutboxa, ku potomności:

cybermech: Witam, znacie jakiś zaufany sklep gdzie można kupić stacje Xytronic 369?

cybermech: ewentualnie jaką polecacie, czytałem to co jest na forum, ale do końca pewien nie jestem

Marooned: Ja swoją 369 kupiłem w ndn, ale ten model wyszedł już z użycia o ile wiem. Jak ojcu kupowałem, to już 136 ESD (kolba na 24V a nie 230V).

cybermech: a jak się spisuje ta 136 ESD?

Treker: Skarg na nią nikt na forum chyba do tej pory nie zgłaszał, przynajmniej nie kojarzę 😉

Marooned: Ojciec też skarg nie zgłaszał 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ja mam tego Zhaoxin'a 936D od dwóch lat i sprzęcik sprawia się naprawdę dobrze. Co prawda często używany nie jest, ale jak przyjdzie czas pracy, to działam na tej stacji wiele godzin. Od razu zaopatrz się w kilka innych grotów niż ten dołączony do zestawu. Ja najczęściej używam takiego ściętego (jak płaski śrubokręt) o średnicy końcówki 0,8mm. Bardzo uniwersalny grot. Polutujesz nim praktycznie wszystko. Dobrze jest też mieć grot w kształcie "noża", bo czasami brakuje tej stacyjce mocy. Dobrze trzyma ciepło, więc elementy wymagające mocniejszego podgrzania też uda się przylutować.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.