Skocz do zawartości

[Zawody] SumoChallenge - 15.11.14, Łódź


Treker

Pomocna odpowiedź

Pytanie mam do organizatorow i zawodnikow. Mialby ktos pozyczyc na turnieju ladowarke do lipoli ale dla 1 celi? Niestety moja ladowarka jest w drodze i z racji na swieto moze nie dojsc na czas, a chcialbym bardzo wystapic.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cisza w temacie, rozumiem, że przez grzeczność nie wytykacie niedoskonałości. 🙂

Na początek dziękuję wszystkim za przybycie - było nas tak wielu, że Manufaktura już robi się dla nas za mała. 🙂 Myśle ze jednak pomimo wszelkich niedoskonałości zawody w tej lokalizacji mają swój klimacik, którego cieżko porównać do jakichkolwiek innych.

Dziękuje wszystkim za dobrą zabawę, fair play, uprzejmość wobec siebie i wyrozumiałość. Staraliśmy sie by wszystko wysżło jak najlepiej - i mam nadzieję, że tak wyszło. Mi oczywiście, jak zwykle, mnóstwo rzeczy się nie podobało, ale tak ma chyba każdy organizator, któremu zależy na jak najlepszym efekcie. 🙂

Po raz kolejny Sumo Challenge przyniosło dla mnie mnóstwo anegdotek i nieprzewidzianych sytuacji. Powoli robie sie już za stary. Oczywiście "to były ostatnie zawody, które organizuje" - a mówię tak już od sześciu edycji. 😃

Mam nadzieję, że sie podobało i spotkamy się za rok. Będę chciał zeby zawody przeszły dużą reformę, ale o tym kiedys później. 🙂

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Tomek Sudoł

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Ja wypowiedziałem się już w temacie z fotorelacją => https://www.forbot.pl/forum/topics37/fotorelacja-z-sumochallenge-2014-vt10437.htm

i proponuję przenieść tam dyskusję 🙂 Dla Ciebie Tomku wielkie piwo za pracę włożoną w całe zawody. Oczywiście dla wszystkich innych również, ale Twoje zaangażowanie jest ponadprzeciętne 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.