Skocz do zawartości

Przewody silikonowe


torcek

Pomocna odpowiedź

Hej,

poszukuję sklepu, w którym mógłbym zakupić bardzo giętkie, silikonowe przewody. Chodzi mi o przewody na wzór tych wykorzystywanych popularnie przy serwomechanizmach, czyli coś w stylu AWG26-22. Bardzo zależy mi na tym aby były one możliwie giętkie. Czy znajdzie się osoba, która potrafi polecić coś sensownego?

Jednym z pomysłów na redukcję wpływu drgań w mojej nowej konstrukcji jest wykorzystanie właśnie takich przewodów, stąd moje poszukiwania.

Link do komentarza
Share on other sites

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie narzekam 😉 Tak się składa że przyjrzałem się Twojej propozycji (czyli HK) i oglądałem te przewody które podlinkowałeś. Problem jest taki, że są one sprzedawane w odcinkach 1 lub 2 metrowych. Kupując 6 metrów dostaniesz 6x odcinki po jeden metr.

Powiem szczerze, że staram się znaleźć takie przewody w Polsce a nie za granicą.

Link do komentarza
Share on other sites

Problem jest taki, że są one sprzedawane w odcinkach 1 lub 2 metrowych. Kupując 6 metrów dostaniesz 6x odcinki po jeden metr.

Kupowałeś kiedykolwiek przewody w HK, czy tylko tak pitolisz dla pitolenia 🙄 Ja kupowałem wielokrotnie i to nawet po kilkanaście metrów, i zawsze były w jednym odcinku 😅 Na przykład jak Kupisz 2szt tego: Twisted 22AWG Servo Wire Red/Black/White (5mtr), to otrzymasz jeden odcinek mięciutkiego przewodu długości 10m 😋

Google nie boli... No chyba, że ktoś ma bana na tą wyszukiwarkę 🤣

Przewód silikonowy 4x 28AWG - super cienki - bardzo elastyczny

Przewód serwa 3-żyłowy 3x0.25mm/1mb skrętka silikon

Link do komentarza
Share on other sites

Nie kupowałem, po prostu zasugerowałem się komentarzem na jednej z tych stron. Skoro wy już to sprawdziliście to ciesze się że się myliłem. Dziękuję za linki. W pierwszej kolejności wypróbuję te z Polski

Link do komentarza
Share on other sites

torcek, aleś jest uparty 😋 Również zamawiałem te przewody z HK. Cztery lata temu, trzy lata temu i pół roku temu. Zawsze przyszły w jednym, dłuższym kawałku.

Jak już tak bardzo chcesz szukać "lokalnie", to możesz dostać te same przewody u polskich sprzedawców. Poza tym możesz poszukać przewodów Li2g (chociaż nie wiem, jak bardzo giętkie one są)

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

torcek, aleś jest uparty 😋 Również zamawiałem te przewody z HK. Cztery lata temu, trzy lata temu i pół roku temu. Zawsze przyszły w jednym, dłuższym kawałku.

Jak już tak bardzo chcesz szukać "lokalnie", to możesz dostać te same przewody u polskich sprzedawców. Poza tym możesz poszukać przewodów Li2g (chociaż nie wiem, jak bardzo giętkie one są)

Zamówiłem i otrzymałem to co poleciłeś, czyli Li2g. W specyfikacji miały klasę giętkości 6, wydają się tym czego potrzebowałem. Dzięki wielkie 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.