Skocz do zawartości

Sumo Challenge 2016, 19.11.2016 - Łódź


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Drodzy konstruktorzy robotów! Zapraszamy Was na zawody Sumo Challenge 2016. Walki, wyścigi oraz szukanie misiów - to wszystko 19 listopada w łódzkiej Manufakturze.Podczas tegorocznej edycji rozegrane zostanie 15 konkurencji. Rejestracja już ruszyła!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Mam prośbę, chodzi o to aby w strefie serwisowej pod ringiem do Sumo podłożyć coś sztywnego np. starą płytę MDF, aby spadające roboty nie niszczyły podłogi.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Najlepiej zaparkować na którymś z parkingów od strony ul. Drewnowskiej.

http://www.manufaktura.com/scheme/9/plan

(uwaga, jeśli klikniecie na tym planie na budynek galerii handlowej to pokaże się plan sklepów oraz budynku).

Najbliżej do Rotundy (centralnego miejsca zawodów, okolice H&M i Zary) jest z parkingów P5, P6, tak by wejść bocznym wejściem (od strony Rossmanna lub H&M). Z racji ze strefa serwisowa (miejsce zawodników na poprawki) znajduje się w innym miejscu rzeczywiście najlepiej może być zaparkować przy Cinema City (okolice P8) i wejść do Manufaktury od strony Rynku.

magicmarcus, z tego co wiem jesteś zawodnikiem freestyle, więc zakładając, że nie potrzebujesz miejsca w strefie serwisowej i będziesz po prostu prezentował swoje roboty, to najbliżej Ci może być właśnie z P5, P6.

WIELKA PROŚBA do zawodników! W tym roku strefa serwisowa znajduje się w innym miejscu, więc proszę o sprawdzenie w czwartek w ciągu dnia e-maili (na które były zgłaszane roboty). Tam dokładniej opiszemy plan, choć oczywiście w sobotę również organizatorzy poprowadzą w odpowiednie miejsca.

Link do komentarza
Share on other sites

Wideo relacja z Sumo Challenge 2016:

(Uwaga: Proszę o wyciszenie dźwięku podczas oglądania filmów)

Brakujące/błedne nazwy robotów proszę wrzucać w komentarzu pod filmem.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

ps19, po co wrzucasz filmy z takim dźwiękiem? Przecież można ogłuchnąć miałem słuchawki na uszach i ściszony dźwięk a mimo to poczułem ból na tym filmie:

, masakra to jedyne co przychodzi mi na myśl. Powinieneś ściszyć dźwięk wrzucając na youtuba.

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre, To wina YT - coś nawaliło podczas przesyłania. Zaraz się tym zajmę.

Od lat wrzucam filmy z tej kamery na YT i nigdy nic takiego się nie działo.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.