Skocz do zawartości

Niezdany kolos z automatyki.

Alien97pl

Pomocna odpowiedź

Witam.Szukam pomocy ponieważ sam nie potrafię znaleść odpowiedzi na pytania z niezaliczonego kolosa z automatyki.Przewertowałem tonę stron i PDFów i dalej nie znalazłem odpowiedzi na te pytania.Proszę o pomoc w ich rozwiązaniu.

W razie gdy ktoś mnie chce odsyłać do wujka google lub wstawiał linki to od razu dziękuję już je widziałem.

1.Jak wzmocnienie regulatora wpływa na odpowiedź skokową układu regulacji z obiektem statycznym.

2.Podaj cechy dobrej odpowiedzi w układzie regulacji.

3.Co to jest uchyb statyczny i kiedy nie występuje w regulacji.(wiem co to uchyb statyczny ale nie wiem kiedy nie występuje)

4.Opisz związek między amplitudą odpowiedzi a histerezą presostatu w regulacji dwupołożeniowej.

5.Opisz związek między amplitudą odpowiedzi a histerezą presostatu w regulacji dwupołożeniowej.

6.Jak zmiana wydajności (moc grzałek) urządzenia wpływa na parametry regulacji w regulacji dwupołożeniowej.

Z góry dzięki za pomoc,ponieważ w środę mam zaliczenie z tych samych pytań

Alien97pl, po przekopaniu pdf'ów nie miałeś żadnych wniosków lub domysłów, co do odpowiedzi? Zdecydowanie szybciej dostaniesz odpowiedzi jeśli trochę się wykażesz chęciami. Może masz jednak jakieś przemyślenia na temat tych pytań? Napisz co już wiesz, to łatwiej będzie nakierować Cie dalej na właściwe tory 😉

A ja chciałbym tu zwrócić uwagę naszych kochanych studentów na fakt, że mamy wśród czytelników forum sporo wykładowców i nauczycieli, a do tego forum jest indeksowane przez Google, a wykładowcy mają brzydki zwyczaj wyszukiwania w Internecie swoich pytań. Tak więc być może jednak warto jednak chodzić na wykłady i uczyć się na bieżąco, a nie liczyć na to, że w ostatniej chwili ktoś nieznajomy z Internetu odwali za nas robotę.

Wrzuciłem te pytanie które są małą częścią całości.Właśnie tych za grosz nie jestem w stanie ugryść dlatego na forach już na desperata szukam prawie,że gotowca.

Dzięki wiedzy z neta odwaliłem odpowiedzi do reszty czyli 32 pytań ale do tych nic nie znalazłem,lub ni skojażyłem faktów.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.