Skocz do zawartości

Szybkość serwera diody


Brosper

Pomocna odpowiedź

Mam pytanie do użytkowników diody. Kiedyś chwile udzielałem się tutaj na forum jednak przez długi czas nie miałem okazji tutaj wpaść aż do teraz. Nie wiem jak wy to odczuwacie ale serwer potrafi czasem zamulić że otwarcie jakieś podstrony trwa nawet 10/20 sec. Czy wy też tak macie? Jak jest tak źle z serwerem to mogę doradzić w miarę tani a co do tego bardzo sprawny i szybki hosting.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja również zauważyłem wyraźne spowolnienie od wczoraj bodajże. Może ma coś z tym wspólnego nowy dodatek czyli google maps. Pozatym podczas ładowania każdej strony widzę na dole komunikat:

Łączenie z code.jquery.com

Jakoś wcześniej tego nie widziałem, jak wróci treker to napewno się tym zajmie, ale to raczej nie jest wina serwera.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ja też, tak od wczoraj po południa, mam problemy z ładowaniem diody.

A co do tej ładowanej stronę, to też widzie to dopiero od tego czasu, i nigdy wcześniej nie widziałem tego komunikatu, nawet na innej stronie. A jako autor stron internetowych zwracam dosyć na to uwagę.

Link do komentarza
Share on other sites

Z tego co pamiętam to wczoraj przed tym jak Treker wyjechał została dodana opcja Google Maps zresztą wszystko jest opisane tuaj. Nie chciał bym się tego pozbywać tak szybko. Może to jakiś bug w skrypcie. W każdym razie do poniedziałku nic nie zrobimy.

Link do komentarza
Share on other sites

Brosper, daj znać co to za hosting na PW.

Co do powyższego problemu.

Aktualnie nie widzę tego problemu z opóźnianiem ładowania strony.

Łączenie z code.jquery.com
wiem co to jest, zaraz to poprawie.

Mapa raczej tak nie opóźnia, zaraz wprowadzę zmiany z jquery jeśli strona dalej będzie się wolno wczytywać to usunę na chwile mapy google.

Nie można też wykluczyć chwilowej niedyspozycji datacenter.

Link do komentarza
Share on other sites

Napisz mi na priw jakich zasobow potrzebujesz - w sensie ile baz mysqla, kont ftp, miejsca na dysku i jaki miesieczny mniej wiecej ruch generujesz to sprawdze czy mozemy podzielic sie moim serwerem 🙂

Od roku stoi tam forum na przemo wiec calkiem zasobozerne a wszystki smiga blyskawicznie laczny czas awarii przez rok czasu to moze ... 30minut.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.