Skocz do zawartości
Komentator

PRACA: Poszukiwany autor wiadomości o Arduino/RPi

Pomocna odpowiedź

PRACA: Poszukiwany autor wiadomości o Arduino/RPi

Dołącz do grona osób publikujących artykuły na blogu Forbota. Poszukiwany autor (lub autorka), który zadba o odpowiednią dawkę informacji na temat inspirujących DIY z całego świata. Praca zdalna, kilka godzin w tygodniu - piszesz kiedy i gdzie chcesz. Zadanie idealne dla fana nowych technologii oraz majsterkowania.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja nadal nie mogę wysłać zgłoszenia?

"Wystąpił problem z wysłaniem twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później."

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Przetestowałem formularz i wiadomości wysyłają się poprawnie, od innych osób również przychodzą. Możliwe, że to faktycznie coś u Ciebie.

Wyślij zgłoszenie na adres kontakt(a)forbot.pl.

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Taki problem może jedynie generować zabezpieczenie przed botami, ale działa ono od kilku miesięcy na wszystkich formularzach dostępnych na Forbocie i wiadomość trafiają do mnie bez problemu. Ewentualne problemy to jakieś jednostkowe przypadki lub kwestia np. korzystania z bardzo starych przeglądarek. W razie kłopotów zawsze można napisać na podany wyżej adres 🙂

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia. Było ich bardzo dużo, a najbardziej zaskoczyła mnie (oczywiście miło) różnorodność osób, które się zgłaszały. Uczniowie, studenci, nauczyciele, wykładowcy, inżynierowie różnych branż, a nawet osoby związane z zupełnie innymi dziedzinami. Nie zabrakło również chętnych autorek - jak widać mamy również aktywne czytelniczki. Zabieram się za lekturę tekstów - mam nadzieję, że do wtorku/środy uda mi się wybrać kilka ciekawych zgłoszeń 🙂

PS Każdy kto przesłał zgłoszenie powinien otrzymać ode mnie potwierdzenie otrzymania wiadomości. Jeśli takiej informacji zwrotnej nie było, to znaczy, że nie otrzymałem Waszego zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Wybór był trudny, ponieważ otrzymaliśmy zbyt dużo dobrych zgłoszeń (lubię takie "problemy")... Wysłałem właśnie wiadomość z dalszymi informacjami do 6 osób, które wypadły według nas najlepiej. Będę tutaj cały czas informował o postępach, ponieważ to nie jest jeszcze ostateczne zakończenie rekrutacji. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia. Zupełnie uczciwie mogę powiedzieć, że nie otrzymaliśmy żadnego złego tekstu. Liczyłem, że "statystycznie" kilka prac będzie tragicznych, a nic takiego nie miało miejsca. Więc szczere gratulacje dla każdego kto spróbował swoich sił 🙂

Jeśli ktoś jest zainteresowany sposobem wyboru najlepszych prac, to wyglądało to tak, że wszystkie zgłoszenia zostały wydrukowane w anonimowej formie (bez imienia, nazwiska, maila, oczekiwanego wynagrodzenia, opisu dodatkowego itd). Następnie kilka osób przeczytało wszystkie newsy i wybrało swoich faworytów. Porównując otrzymane wyniki z moimi typami wybrałem "finałową" szóstkę, do której napisałem niedawno wiadomości.

  • Lubię! 1

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Kolejna aktualizacja: udało się ostatecznie nawiązać współprace z wybranymi autorami. Jak tylko dopełnimy wszystkie formalności to teksty nowych autorów zaczną pojawiać się na blogu 🙂 Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zgłoszenia!

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites
Gość
Ten temat został zamknięty.

×
×
  • Utwórz nowe...