Skocz do zawartości
Komentator

Znamy Mistrzów Polski w Lutowaniu 2019

Pomocna odpowiedź

Znamy Mistrzów Polski w Lutowaniu 2019

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu są wydarzeniem, które na stałe wpisało się do kalendarza ważnych imprez branży elektronicznej. W tegorocznej edycji wydarzenia, podczas 2 dni zmagań, o tytuł Mistrza rywalizowało łącznie 140 zawodników. Zwycięzca będzie teraz miał okazję do udziału w Mistrzostwach Świata i Europy.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Widzę, że @pawcio0928 stoi na podium z pierwszego dnia zawodów - gratulacje! Ktoś jeszcze z naszego forum brał udział w wydarzeniu? Pochwalcie się jak Wam poszło 😉

• Lubię! 1

Artykuł ? Informacja? Wiadomości? No na pewno nie nowość bo te zawody odbyły się 10 i 11-go kwietnia, więc trochę ponad miesiąc temu. 

Oczywiście obu zwycięzcą pogratulować jak i wszystkim uczestnikom.

W 2017 podczas targów Productronica reprezentant właśnie Polski zdobył mistrzostwo Europy, mam nadzieję, że tym razem masze będzie podium na mistrzostwach świata.

2 godziny temu, atek000 napisał:

Artykuł ? Informacja? Wiadomości? No na pewno nie nowość bo te zawody odbyły się 10 i 11-go kwietnia, więc trochę ponad miesiąc temu. 

Faktycznie, finał tych zawodów rozegrał się w kwietniu, ale to chyba nic złego, że napisałem o tym teraz? Wcześniej nie miałem takiej możliwości, a z punktu widzenia obserwatora wiele to raczej nie zmienia - szczególnie, że wspomniany etap europejski odbędzie się dopiero w listopadzie. O samym wydarzeniu i starcie rejestracji informowałem w osobnym wpisie, który publikowany był jeszcze przed startem rejestracji - każdy zainteresowany mógł się wtedy zgłosić. Zwycięzcom należą się gratulacje (nawet te spóźnione), a taka notka na pewno zachęci więcej osób do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia 😉