Skocz do zawartości

Bardzo prosta implementacja gry "Breakout" na zestawie FPGA Elbert V.2


FlyingDutch

Pomocna odpowiedź

18 godzin temu, FlyingDutch napisał:

BTW: niestety nagrodą dla tego, któremu uda się to osiągnąć pierwszemu  jest tylko prestiż

Ale za to jaki prestiż 😎

Pomysł świetny, sam chciałbym w coś takiego wejść ale niestety... chęci są, możliwości nawet też są, ale czasu ni ma 😞 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

może trochę off-topic, ale ostatnie dwa miesiące byłem dość daleko od mojego miejsca zamieszkania i miałem problematyczny dostęp do internetu i praktycznie nawet nie czytałem postów na "Forbocie".  Ten opisany projekt gry był zaimplementowany na taniej płytce "Sipeed Tang Nano" (FPGA Gowin) - teraz jest dostępna za około 70 PLN nowa wersja tej płytki - "Sipeed Lichee Tang Nano 4K". Patrz link na Aliexpress.com:

https://www.aliexpress.com/item/1005003152104886.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.38c2b90aOCx3I2

Ta nowa wersja płytki ma sprzętowy procesor ARM Cortex-M3 (hard CPU), około 4 razy większe zasoby FPGA (np. 4608 LUT, 3456 rejestrów, 16 sprzętowych układów mnożących). Sama płytka ma teraz złącze do kamery (np. taniej kamery OV2640 i wyjście HDMI). Zamierzam nabyć to "cudo" ponieważ przynajmniej teoretycznie ma wszystkie zasoby potrzebne do obróbki sygnału video z kamery.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.