Skocz do zawartości

Opinie o konkursach.


Treker

Pomocna odpowiedź

Witajcie,
podczas wakacyjnych konkursów pojawiały się na diodzie nowe artykuły, na które później głosowaliście, nie było jednak okazji, abyście wypowiedzieli się co sądzicie o samej formie konkursu.

Co prawda tegoroczna edycja jest już zaplanowana w 90%, ale jakieś zamiany zawsze można jeszcze wprowadzić 😉

Prosiłbym Was o opinie co ogólnie sądzicie o tych konkursach, co byście zmienili czego Wam brakuje?

Link do komentarza
Share on other sites

Szczerze mówiąc ostatnie wakacje miałem mocno pracujące i nie mogę sobie przypomnieć jak przebiegał konkurs, ale artykuły były chyba publikowane na bieżąco, tak?

Jeżeli tak, to wydaje mi się, że powinny być przesyłane do Was, a później w jednym dniu opublikowane aby była możliwość porównania jakości poszczególnych artykułów między sobą i głosowanie np. z możliwością wyboru do 3 artykułów (w kolejności lub równoważnie).

Link do komentarza
Share on other sites

Ja myślę, że jednak arty powinny zostać publikowane tak jak są, pozwoli to na różne poprawki, przecież głównie w tym konkursie chodzi o właśnie zwiększenie ilości dobrych artykułów. A autorzy przy okazji mają możliwość bycia nagrodzonymi za pracę 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Poprawki i tak się mogą pojawić, chociażby po zakończeniu konkursu (lub po opublikowaniu), a pozwoliłoby to wyrównać szanse. Znaczną przewagę mają art. publikowane na początku konkursu. Oczywiście dalej zaznaczam, że nie pamiętam jak było w zeszłym roku ;]

edit:

Ewentualnie można przeznaczyć na głosowanie np. ostatnie dwa tygodnie konkursu, natomiast artykuły prezentować na bieżąco, poprawiać itp. Myślę, że mogłoby to rozwiązać problem braku poprawek oraz przewagi w głosach.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Rok temu publikowane były zaraz po wysłaniu i tego raczej nie zmienimy. Wątpię że jak opublikuje 30 artykułów jednego dnia to ludzie będą gotowi do głosowania nawet po tygodniu. Po drugie wszyscy czekali by na ostatnią chwilę, a chodzi o to aby nowe treści pojawiały się w miarę regularnie 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Wkleję to tutaj, bo edit może umknąć przez Trekera (idealne zgranie ;]).

"Ewentualnie można przeznaczyć na głosowanie np. ostatnie dwa tygodnie konkursu, natomiast artykuły prezentować na bieżąco, poprawiać itp. Myślę, że mogłoby to rozwiązać problem braku poprawek oraz przewagi w głosach."

I to w sumie pasuje to tego, co Treker napisałeś.

Może nakreślicie chociaż zgrubnie jakie zmiany planujecie, łatwiej będzie się do nich odnieść.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.