Skocz do zawartości

Pomocna odpowiedź

11 minut temu, FlyingDutch napisał:

i dlatego martwi mnie, że tak mało użytkowników Forbota próbuje swoich sił z FPGA.

Może dlatego, że większości użytkowników nie jest to potrzebne do szczęścia? Ja np. nie widzę w tej chwili zastosowania FPGA w swoich projekcikach, chociaż nie neguję tego, że w pewnej chwili mogą mi być potrzebne... ale na razie wystarczy mi ESP, RPi z Pico włącznie czy poczciwe stare Arduino. A o desktopowych i serwerowych Linuksach już nie wspomnę 😉

  • 3 lat(a) później...
(edytowany)
Dnia 28.03.2021 o 13:32, polihedron napisał:

Lampy nixie mają drobną wadę, gdy są mulitpleksowane z dużą częstotliwością popiskują, trochę inaczej też świecą.

 

 

Z tym się nie spotkałem, to ciekawe 🙂 Ale sam swojego czasu walczyłem z tzw. duchami (prześwitami), kiedy to sąsiednia cyfra była jeszcze widoczna na lampie obok. 😉

Edytowano przez jaszczurtd

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...