Skocz do zawartości

Ankieta... prosze o wypłnienie


Methiu

Jaki kurs chcielibyście mieć ???  

31 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Noga w gipsie to właśnie idealna sytuacja do "spłodzenia" jakiegoś artykułu. Musisz leżeć ale na kompie widzę, że możesz pisać więc się nie wymiguj 🙂

A tak w ogóle to zastanawiam się czy jesteś w stanie napisać jakiś wartościowy artykuł (bez urazy), ale już wielu było takich na tym forum co zgrywało ekspertów, a później słuch po nich ginął 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Wiem o co biega, nie obraże się 😅 , ale tak na serio to jak już mówiłem mam noge w gipsie i musze leżeć ( na łóżku 🙄 ) a nie przed kompem. Nic jeszcze nie napisałem, ale w głowie już mam cały artykuł 🤣 . Aha i nie uważam się za geniusza bo nim nie jestem (jeszcze 😉 ) , więc nie będzie to artyk. najlepszy na forum, ale mam nadzieje, że pomogę ile się da.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich. Jak zauważyliście ta ankieta jest już skończona, a to co napisze na artykuł to tajemnica 😋 . Temat do zamknięcia.

__________

Komentarz dodany przez: Sabre

Jak ty chcesz napisać poważny artykuł jak nawet nie potrafisz napisać słowa "artykuł" poprawnie. Błąd poprawiłem.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.