Skocz do zawartości

Sanwa 7000 PC & Android link


Pomocna odpowiedź

(edytowany)

Układ portu do tej pory testowałem na atmedze32 ze względu na łatwość wprowadzania zmian. Dzisiaj przeniosłem program na attiny13a - działa stabilnie 

IMG_20211021_114439.thumb.jpg.90eaca02bcfd4fdaeb0d17a1171b9652.jpg

Powoli przymierzam się do przeportowania aplikacji na system Android 

Edytowano przez _LM_
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Mikrokontroler synchronizuje transmisję z multimetrem i wysyła surowe dane na programowy UART z prędkością 115200. Program attiny13 będzie udostępniony jak tylko dopiszę możliwość zmiany częstotliwości pobierania próbek z multimetru. Jako moduł bluetooth występuje xm - 15. Bluetooth jest po to aby móc wysyłać dane do smartfona na który już też mam napisaną aplikację.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

@Gieneq nie mogę go edytować. W ogóle pierwsze dwa wpisy dotyczą innego workloga ale mniejsza o to. Tytuł chciałbym zamienić na "Sanwa 7000 PC & Android link". Jeszcze taka drobna uwaga co do działania forum: dobrze by było udostępnić autorom pierwszy lub drugi wpis z możliwością edycji po to aby można było w jedno miejsce wklejać poprawione schematy lub nowsze wersje oprogramowania. 

Edytowano przez _LM_
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Bardzo fajnie to wygląda. Kolorystyka do mnie przemawia. Tylko te szare przyciski... Jak masz sposób na zmianę koloru, to byłby duży plus. Wiadomo ma być funkcjonalne, ale co szkodzi mieć ładną ładną appkę 😉

Edytowano przez pmochocki
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@pmochocki dzięki za uwagę. No właśnie z tą kolorostyką muszę jeszcze popracować aby aplikacja mogła się dostosować zależnie od tego jaki tryb (jasny, ciemny) ma ustawiony użytkownik. Np ja przeważnie używam ciemnego i wtedy te kontrolki wyglądają nieco lepiej:

Screenshot_2021-10-26-09-48-19-794_b4a.example.thumb.jpg.690b084435dd9be707fd213aef64a983.jpg

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

Taki mikroupload, bo już dawno nie pisałem w temacie: Attiny13 w obudowie soic8 w trakcie przygotowań do wgrania wsadu na płycie docelowej 

 

 

IMG_20211122_231146.jpg

edt: usunąłem zdublowane zdjęcie

Edytowano przez _LM_
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.