Skocz do zawarto艣ci

[ asm] Test z asemblera

marek91

Pomocna odpowied藕

Witam panowie 馃檪 mam ma艂膮 spraw臋 do was, mam test z mikroprocesor贸w (assembler) i prosi艂bym 偶eby艣cie zerkn臋li na to bo ja jestem z tego ciemny, jest mi to potrzebne na rano wi臋c b艂agam o pomoc, oczywi艣ci b臋d膮 "piwa" i "pom贸g艂"

nieaktualne

Ratujcie starego kolege "po fachu" 馃槈

Zarejestruj si臋 lub zaloguj, aby ukry膰 t臋 reklam臋.
Zarejestruj si臋 lub zaloguj, aby ukry膰 t臋 reklam臋.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i monta偶 PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
聽聽 鈥 Darmowe p艂ytki dla student贸w i projekt贸w non-profit
聽聽 鈥 Tylko 5$ za 10 prototyp贸w PCB w 24 godziny
聽聽 鈥 Us艂uga projektowania PCB na zlecenie
聽聽 鈥 Monta偶 PCB od 30$ + bezp艂atna dostawa i szablony
聽聽 鈥 Darmowe narz臋dzie do podgl膮du plik贸w Gerber
Zobacz r贸wnie偶 禄 Film z fabryki PCBWay

Jasne, tylko ze problem jest taki 偶e moja wiedza na ten temat = 0% a musz臋 to mie膰 na jajek rano czyli jak by nie patrze膰 - na jutro wieczorem a nie bardzo mam czas na szukanie i studiowanie assemblera 馃槙

W takim razie oczekujesz, 偶e albo kto艣 zna asemblera 8051 na pami臋膰, albo poszuka tych odpowiedzi za ciebie. Masz jeszcze du偶o czasu, a to nie jest obszerny materia艂, wi臋c bierz si臋 do roboty 馃檪

Ty by艣 chcia艂 ryb臋, a koledzy daj膮 Ci w臋dk臋 - wi臋c to du偶o wi臋cej ni偶 tylko dobre ch臋ci ;]

Lenistwa nie toleruj臋, wi臋c zamiast gotowego rozwi膮zania dostaniesz to:

http://www.edw.com.pl/index.php?module=ContentExpress&file=index&func=display&ceid=68&meid=20&POSTNUKESID=5806f48615d8bfa70cf9130cab8a14c4

8051 maj膮 chyba jeden z najprostszych ASM i s膮 do ogarni臋cia w jeden wiecz贸r (wiem, bo testowa艂em na w艂asnej sk贸rze 馃槈 )

• Lubi臋! 1

Do艂膮cz do dyskusji, napisz odpowied藕!

Je艣li masz ju偶 konto to zaloguj si臋 teraz, aby opublikowa膰 wiadomo艣膰 jako Ty. Mo偶esz te偶 napisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej.
Uwaga: wgrywanie zdj臋膰 i za艂膮cznik贸w dost臋pne jest po zalogowaniu!

Anonim
Do艂膮cz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisa膰...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Ta strona u偶ywa ciasteczek (cookies), dzi臋ki kt贸rym mo偶e dzia艂a膰 lepiej. Wi臋cej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatno艣ci.