Skocz do zawartości

Odinstalowanie Workbencha dla STM32


bpkb2

Pomocna odpowiedź

Dzień dobry,

miałam problem z działaniem workbencha, zakłócał on działanie UART-u, tj kiedy najpierw włączyło się Tera Terma, a potem workbencha, to dane z programu pojawiały się prawidłowo, natomiast gdy włączyło się je w odwrotnej kolejności, to pojawiał się komunikat - COM4 access denied, workbench blokował ten port. Postanowiłam od nowa zainstalować workebncha, jednak pojawił się kolejny przy dezinstalacji. Próbując go odinstalować w sposób standardowy, z panelu sterowania, pojawia się komunikat "starting uninstaller..." jednak po czasie okno znika i nic się nie dzieje. Później, próbując go odinstalować za pomocą pliku uninstaller.jar, pojawił się długi komunikat, który zamieszczam w załącznikach. Nie wiem, jak inaczej w bezpieczny sposób odinstalować ten program, proszę o pomoc 😔

Pozdrawiam!

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

6.PNG

Link do komentarza
Share on other sites

Jakiś antywirus, czy coś? CMD jako administrator uruchomione? No "mają rozmach". Coś tam z usuwaniem z rejestru jakby im nie pasuje. Nie idzie tam ustawić, żeby nie łączył się? Wcześniej działało w tej złej kolejności?

Edytowano przez matsobdev
Link do komentarza
Share on other sites

Nie antywirus, CMD uruchomione jako administrator. Od początku już miałam problemy z łączeniem, a właśnie nie wiem do końca gdzie w workbenchu można coś zmienić, żeby nie blokował on tego portu.

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

ja w takich przypadkach (problemy z odinstalowaniem programu po Windows) używam programu "Revo Uninstaller" on wyszukuje zmiany zrobione przez program w rejestrze Windows i systemie plików. Tylko nie wiem na ile darmowa wersja jest dobra, bo korzystam z wersji płatnej. Program jest naprawdę dobry w tej pełnej wersji.

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie na temat, ale może się przydać: z większości okienek z błędami na Windowsie można przekopiować łatwo komunikat błędu. Wystarczy na aktywnym okienku wcisnąć CTRL + C, nie trzeba (zresztą nawet się nie da) zaznaczyć tekstu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.