Skocz do zawartości

Brak schematów do kursu


koha83

Pomocna odpowiedź

Witam, gdzie znajdę schematy aby korzystać maksymalnie z pierwszego zestawu  dla elektronika? W zestawie jest dużo elementów które nie wiadomo jak wykorzystać. Na prezentacji w YouTube mówiono że dostaniesz to z czego na pewno będziesz korzystał. 

Link do komentarza
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 12:54, Treker napisał:

@Treker dobry wieczór. Właśnie odkryłem Was na YT. Za klika dni po wypłacie xd zamierzam zainwestować w zestaw 3 pierwszych kursów, ten za 329pln. Mam pytanie czy potrzebuje do tego książki, to dodatkowe 130 czy materiały w podanym linku to po prostu przedruk na papier?

Link do komentarza
Share on other sites

@VrubeL witam na forum 🙂 Miło słyszeć, że nasze materiały są dla Ciebie ciekawe! Zakup książek nie jest konieczny - możesz korzystać z kursu online, druk jest dla osób, które preferują naukę z papieru 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Treker

Dnia 29.01.2024 o 15:38, Treker napisał:

@VrubeL witam na forum 🙂 🙂

Panie Damianie nie wiem gdzie napisać bo nie chce śmiecić i zakładać nowych tematów ale .....biednemu zawsze wiatr w oczy. Zestawy przyszły, prima sort nie żałuję ani centa. Otworzyłem pierwszy, zarejestrowałem jest git. Zabieram się za pomiary rezystancji wszystko po kolei, też mam problem z latającymi wynikami, pierwsze rezystory niemiłosiernie powyginane ale w sumie na plus. Niestety podczas pracy domowej polegającej na różnych połączeniach rezystorów sonda miernika odpadła..... Miernik miałem swój, jakiś śmieć z aliexpres i tu prośba do Pana. Czy mógłby Pan polecić jakiś miernik nie za miliony monet ale taki  który przetrwa do konca 3 kursu? Powiedzmy w granicach 100pln I drugie pytanie czy pozostałe dwa kursy powinienem już zarejestrować czy dopiero jak będę je rozpoczynał?

Link do komentarza
Share on other sites

Powiem tak: tanie mierniki mają fatalne kable i odpadajace sondy, ale nadaja się dla początkujacego. Kup po prosto porzadne kable. Na kupno miernika przyjdzie czas. Mam jakąś paszczę za 20 PLN, działa bez problemu od paru lat.

Link do komentarza
Share on other sites

@ethanak czyli kable są w miarę uniwersalne i można je kupić oddzielnie? Nie ukrywam że jutro muszę go mieć a w sieciowkach podobne można kupić za grosze ale domyślam się że kable również będą tragiczne. Jakoś bym sobie to naprawił ale ta sonda jest nieotwierana.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wszystkie kable będą pasować, popatrz na gniazda w mierniku i na wtyczki. A sondy są rozbieralne - tylko nie składalne 🙂

Jak kupujesz w stacjonarnym sklepie to po prostu weź w kieszeń miernik i sprawdź czy kable pasują.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.