Skocz do zawartości

Konkurs na projekt związany z robotyką!


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam!

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym się najpierw krótko przedstawić.

Mam na imię Kajetan, chodzę do LO w Bydgoszczy, praktycznie od zawsze interesowałem się elektroniką i robotyką. W tej drugiej dziedzinie mam już parę sukcesów - dwa roboty minisumo, które zdobywały w latach 2009 i 2010 miejsca na podium na zawodach w Bydgoszczy i Gdańsku. Diodę czytuję już od jakiegoś czasu, poza tym jestem także użytkownikiem forum o... światełkach (latarkach). Programuję AVRy w C, najczęściej attiny13, którego z uwagi na liczbę pinów i ilość pamięci traktuję czasem jako swoiste wyzwanie 😉

A teraz do rzeczy:

Chcę przedstawić temat projektu, który jednocześnie chciałbym zgłosić jako pracę konkursową. A jest to: "Proste i tanie pojemnościowe przyciski dotykowe na AVR". Wydaje mi się, że łapie się to pod projekt, ponieważ może to być (cyt. z regulaminu) "elektroniczna część składowa robota" lub "opis budowy części urządzenia w warsztacie, która jest przydatne przy robotyce" ale dla pewności wolę się upewnić (tak, masło maślane 😋 )

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Wszystko zależy od tego jako to przedstawisz oraz jak bardzo przyłożysz się do tego projektu, bo nie ukrywam, że jest to raczej zagadnienie z pogranicza 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.