Skocz do zawartości

Konkurs na projekt związany z robotyką!


Treker

Pomocna odpowiedź

Czy konkurs zostanie przedłużony? Sam bym wrzucił projekt, ale czasu mi brak ze względu na koła i zbliżającą się sesję. Na początku lutego bym dopiero wrzucił coś.

Link do komentarza
Share on other sites

Rozważam taką możliwość jednak zainteresowani musiałoby wyrazić jeszcze kilka osób, tak żeby minimum te z 5 projektów zebrać. Konkurs dużo łatwiejszy niż wakacyjny, a chętnych brak...

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam jeżeli chodzi o konkurs i przełożenie terminu zgłoszeń, to byłbym chętny ale... Otóż mam jednego line followera i mam zamiar zbudować kolejnego (na zawody w łodzi) już przy pierwszym miałem problem z dostosowaniem programu do najlepszych wyników, stoper mało dokładny przy trasie mającej kilka metrów długości, a pokój za mały aby wykleić więcej. Pomyślałem o wypasionej bramce z rs232 i programem na komputerze który zbierałby wyniki. Chyba z większością nie miałbym problemów...gorzej z samą bramką nie mam pojęcia jak zrealizować: zwykła dioda ir, laser, czy coś jeszcze innego. Macie może takie bramki, może wiecie na jakiej zasadzie działają? za tydzień są ferie wtedy mógłbym to opracować. Macie też propozycję na obudowę dla niej? z laminatu, sklejki...?

Dziękuję

Link do komentarza
Share on other sites

Widzę, że jest kilka takich bramek...chyba będę musiał pomyśleć o czymś innym, a taką bramkę wykonam sobie w wolnym czasie. Zresztą problem jest mały z laserem...miałem 3 i dwóm z nich spaliła się dioda po kilku dniach. Trzeci działa po dziś dzień-tylko bateryjki kupić. Zastanawiam się czy dioda ir i fototranzystor nie zdałyby egzaminu.

Link do komentarza
Share on other sites

Ok, w takim razie proponuję przedłużenie konkursu do 10.02, tak aby mimo tego przesunięcia terminów głosowanie zakończyło się jeszcze w lutym.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.