Skocz do zawartości

Połączenie + i - od zasilania 1 pytanie .


AmatoreQ

Pomocna odpowiedź

Nie no w sklepie niby dostałem "D" 🙄 zobaczymy 😋

[ Dodano: 10-12-2010, 22:23 ]

Zrobiłem jak RaV mówił z plusami i minusami zmienilem fototranzystory ,ze krotka nozka do rezystora,a dluga do +

I nie kręci coś, tylko nie wiem czy to przez schemat czy przez coś, szkoda, że tu wróżek nie ma ;d

Link do komentarza
Share on other sites

Jak wróżek? Co ty gadasz, kilka postów wyżej masz napisane czemu nie działa. Na obudowie układu scalonego masz napisane L293D czy DNE? W sumie to bez znaczenia, zamień schemat na poprawiony, ile razy można powtarzać to samo?

Link do komentarza
Share on other sites

Jeszcze muszę to sprawdzić czy na bank nie działa bo jak mam 6 przewodó zplecionych razem do siebie to muszę ładnie osłonkę zdjąć i jakoś tak dołączyć do baterii, aby prąd płynął 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ok, tyle wystarczy. Jestem za pomaganiem początkującym, ale tylko pod warunkiem, że chcą z tej pomocy skorzystać. Proszę zapoznać się z podanymi linkami, pójść za radami wypowiadających się w temacie i dopiero wtedy pytać. Od samodzielnego szukania informacji na google też jeszcze nikomu się krzywda nie stała.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.