Skocz do zawartości

Koszulki Forbot.pl - nadruki


Treker

Pomocna odpowiedź

Wydaje mi się, że koszulka została wybrana. Zdecydowaliście się w większości na wersję dwukolorową.

Czas zacząć "projektować" nadruki. Nie miałem za dużo czasu, dlatego na razie proponuję Wam prosty i czytelny tył 😉 Przód jutro:

Czekam na sugestie. Wydaje mi się jednak, że taki tył jest prosty i czytelny, a o to chyba chodzi 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

A mi się wydaje, że skoro duży napis już jest z tyłu, to z przodu powinien być mały, taki jak w wersji 3, tylko nie podoba mi się ten napis na dole. Moim zdaniem najlepsza byłaby wersja 3 bez tego napisu forbot.pl na dole (tak jak w wersji 1)

Link do komentarza
Share on other sites

Druga propozycja raczej odpada - nie zmieścimy się w budżecie.

Proszę na razie o słowne propozycje innych rozwiązań - później najlepsze wybierzemy w ankiecie.

Link do komentarza
Share on other sites

Mi się 3 trochę nie podoba, bo tak było poprzednio i potem na jakiś fotkach czy coś zamiast logo była "plama" na przykład tu:

https://www.forbot.pl/fotorelacje/roboxy_290511_2/obrazki/7.jpg

U Wojtka nie widać zbytnio na koszulce co tam, a za to u chłopaków z Robomatic z daleka widać o co chodzi 😉 Ten mały nadruk jest też w dużej części zasłaniany przez smycze jak ktoś nosi. Tak jak mówiłem na razie proszę o sugestie co do innych wariantów, na razie dostałem tylko jeden tzn. 3 bez napisu na dole.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.