Skocz do zawartości

Koszulki Forbot.pl - nadruki


Treker

Pomocna odpowiedź

Czy ktoś tutaj czyta moje posty?

Prosiłem zgłaszać tylko tutaj PROPOZYCJE nowych nadruków, a nie głosować na te, które podałem... Tym bardziej zastanawia mnie fakt dlaczego w większości wypowiadają się osoby, które nie zadeklarowały chęci zakupu...

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

piotreks-89, właśnie między innymi dlatego na podstawie doświadczeń z poprzednich koszulek zaproponowałem te dwie większe. Może macie pomysł na inne rozmieszczenie elementów?

Link do komentarza
Share on other sites

A może jakaś opcja pośrednia? Czyli nie takie małe jak na 3, ale też nie na całą szerokość, żeby przód nie był prawie taki sam jak tył, tylko np napis z przodu na 3/4 albo 2/3 szerokości.

Link do komentarza
Share on other sites

Tym bardziej zastanawia mnie fakt dlaczego w większości wypowiadają się osoby, które nie zadeklarowały chęci zakupu...

Czy Ty za każdym razem jak będziesz zamawiał koszulki chcesz uzgadniać wygląd koszulek czy chcesz to zrobić raz a dobrze trzymając się jednego, dobrego wzoru? Bo jeśli za każdym razem chcesz zamawiać koszulki z nowym wzorem to proszę dodaj w pierwszym poście "Wypowiadać się mogą osoby, które zgłosiły chęć zakupu". Jeśli zaś chcesz mieć jeden wzór przez najbliższe kilka zamówień to lepiej będzie jak wypowiadać się będą osoby, które chciałby by kupić koszulkę, ale w późniejszym terminie.

Z tyłu na koszulce zamiast można powiększyć logotyp kosztem napisu. Napis byłby wtedy pod logotypem.

Link do komentarza
Share on other sites

Bardziej mi chodziło tutaj o to, że nie wypowiadają się osoby, które zadeklarowały chęć zakupu.

Z tyłu na koszulce zamiast można powiększyć logotyp kosztem napisu. Napis byłby wtedy pod logotypem.

Mógłbyś wyjaśnić dokładniej, bo nie rozumiem?

Link do komentarza
Share on other sites

small-man nawet jak dasz teraz to i tak koszulkę po umówieniu się z Treker-em odbierzesz ją na Wrocław 😉 Ja tak zrobię, więc nie ma problemów i jestem zadowolony.

Treker za koszulki będziemy płacić np. na zawodach? Czy musimy przelać pieniądze na konto?

Link do komentarza
Share on other sites

Treker za koszulki będziemy płacić np. na zawodach? Czy musimy przelać pieniądze na konto?

Przelew do zewnętrznej firmy ja z tym nie mam nic wspólnego 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Od dnia złożenia zamówienia będziecie mieli około 10dni na wykonanie przelewu. Jeśli tego nie zrobicie zostanie wstrzymane całe zamówienie do momentu wyjaśnienia sprawy. Niestety, aby produkcja była tańsza wszystko musi iść jako jedno zamówienia, a nie jako 10 oddzielnych. Osobne będą tylko przelewy oraz ewentualne wysyłki.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.