Skocz do zawartości

[Zainteresowanie] Faulhaber 1717t006sr


mog123

Pomocna odpowiedź

Siemano 🙂

Udało mi się nawiązać kontakt przez kolegę w USA i mam możliwość załatwienia "tanio" wspomnianych faulhaberków Mają wbudowany enkoder IE2-16 (niestety tylko takie mają...) ale cena jest mega atrakcyjna - razem z prowizją mojego kumpla wychodzi 200PLN/szt po sprowadzeniu do Polski. Warunek jest taki by zakupić minimum 7 sztuk. Ja bym wziął dwie (więc pozostaje znaleźć jeszcze chętnych na 5), ale wiem że to "tanio" to i tak drogo jak na Polskie warunki, ale dzielę się informacją bo może znaleźliby się chętni, biorąc pod uwagę że Botland zapłacił 1400 za 2 sztuki 😋

Pozdrawiam 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

enkoder IE2-16 (...) Botland zapłacił 1400 za 2 sztuki 😋

Tylko, że z IE2-512. Chyba troszkę różnicy jest 😉

A zważywszy na to, że IE2-512 kosztują drugie tyle co 1717006sr, to trochę średnia ta oferta 😉 tarczę można samemu wydrukować w większej roździelczości niż 16 impulsów..

W każdym bądź razie, dobrze że piszesz to ogłoszenie, bo może ktoś się skusi - są przecież MM które mają enkodery z równie małą rozdzielczością i dają radę.

Link do komentarza
Share on other sites

Biorac pod uwage ze sam silnik od faulhabera kosztuje lekko 50euro + wysylka (ktora jest niebotyczna) to mysle ze 200zl za silnik z enkoderem z wliczona wysylka jest bardzo dobra cena. zawsze mozna zamontowac sobie na kolo dodatkowy enkoder a ten z silnika traktowac jako sprawdzajacy. ale rozumiem ze niektorzy beda mimo to narzekac 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Zważywszy na to, że proponujesz dokładnie to co można było do 30 marca kupić na ebay -> http://www.ebay.com/itm/Faulhaber-1717T006SR-Minimotor-/160770842162 ("Faulhaber 1717T006SR Minimotor", sprzedawca: 3kids-3animals) to nie jest to jakaś promocyjna oferta;) 10 sekund szukania i trafiłem na tą aukcję - 50$ za faulhaber-1717006SR + enkoder IE2-16. Po pierwsze z przesyłką to wyjdzie nawet taniej niż 200zł, a po drugie, nie musisz kupować zbiorowo 7 sztuk. Aukcja jest co prawda zakończona, ale ten sprzedawca wystawił ponownie te silniki, za 25$ ( http://www.ebay.com/itm/Faulhaber-1717T006SR-Minimotor-/160784471439#ht_500wt_1413) - na tej aukcji co prawda nie ma wymienionych parametrów enkodera, ale oczywiście pewnie chodzi o te same IE2-16. Szkoda tylko, że nie ma wysyłki do Polski, no ale kto teraz nie ma rodziny/znajomych w stanach? ;>

Link do komentarza
Share on other sites

Widzialem ta aukcje, ale zeszlym razem jak go wystawial za 35$ to pisal ze ma tylko jedna sztuke, bo chyba tylko tyle sprzedaje - nigdzie nie napisal ze wiecej, dlatego ją zbyłem.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.