Skocz do zawartości

Programator wybór oraz kilka pytań


adiif1

Pomocna odpowiedź

AVR Studio, z tego co pamiętam

Zadajesz zbyt dużo "googlowych" pytań.

Zastanawia mnie jedno a dokladniej jezyk ktory bedzie najlepszy znam visual basica ale c juz wogole cos prostego a zarazem optymalnego

Nie mam pojęcia, który umiesz, a którego nie umiesz. Stosuj znaki interpunkcyjne. Jeśli nie umiesz tworzyć zdań wielokrotnie złożonych - pisz krótkie, jednowątkowe zdania.

dlaczego musze uzywac az 3 programow , 1 wiadomo jezyk , 2 wgrywanie i formatowanie oraz 3 do jakies grafiki

Nie mam pojęcia o jakie programy Ci chodzi. Potrzebujesz kompilator, a do niego coś, co wrzuci program do mikroprocesora. W większości wszystkie te narzędzia są zawarte w jednym pakiecie (np. AVR Studio). Grafiki? Może chodzi Ci o projektowanie płytki, itp.? Eagle. Dalej odpalasz google i szukasz.

Link do komentarza
Share on other sites

Pisal bym znaki interpunkcyjne lecz telefon nie ma takiej mozliwosci. jak narazie to chyba wszystkie odpowiedzi na moje pytania zostaly spelnione

na start lepszy bedzie c czy avr

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

A może płytka z ft232 i do tego avrdude? Od razu masz konwerter usb-uart i programator AVR nie wymagający programowania samego siebie. Poszukaj w necie (konkretnie na elektrodzie) hasłem "programator avr usb ft232 bit banging" 🙂 Wystarczy do tego byle przejściówka na ft232, która ma wyprowadzone odpowiednie piny. I popraw linki, bo twoje posty są niezgodne z regulaminem (potraktuj to jako ostrzeżenie 😉 ).

Co do c i avr: mylisz pojęcia. AVR to rodzina mikrokontrolerów, a C to język programowania.

Link do komentarza
Share on other sites

Oki teraz juz rozumiem

ps Mars 5 lat androida szkoda mi gwarancji na zmiane softu zablokowany bt uniemozliwia flashowanie kernelu czyli nie oddal bym go juz , a raz mi juz padl xS

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.