Skocz do zawartości

Platforma gąsienicowa z enkoderem i silnikami.


Mateusz

Pomocna odpowiedź

Ta wersja jest bez enkoderów z 2 silnikami i kosztuje 25,61$ plus prawie drugie tyle za przesyłkę. Nigdy nie zamawiałem tymi kurierami z Niemiec do Polski, teoretycznie najtaniej można to zamówić z magazynu z Holandii przesyłką za 10,03$. Więc cena jest nie do przebicia. Trochę ponad 100zł za takie podwozie 🙂.

Jest też wersja z dwoma silnikami i dwoma enkoderami za 33,05$, też przyzwoita cena 🙂 (chociaż ta aktualnie jest wykupiona).

Link do komentarza
Share on other sites

No tak ale nie mają ich na magazynach Niemieckich. A poza tym jak mają sprzęt na magazynach europejskich to jest większa cena samego sprzętu więc wychodzi na to samo prawie 🙂.

Ja zamawiałem am już bardzo dużo sprzętu i zastanawiam się czy opłaca się taka platforma w takiej cenie.

Link do komentarza
Share on other sites

Mateusz, ta tańsza platforma bez enkoderów jest w identycznej cenie. Wrzucasz do koszyka z magazynu międzynarodowego, ale dalej do wysyłki wybierasz tanim kurierem z Niemiec do Polski lub z Holandii. Więc musi iść z magazynów w Europie.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To że jest do wyboru w koszyku nie znaczy, że mają na stanie w innych magazynach. Gdyby mieli to przy cenie na stronie produktu napisane by było DE warehouse.

Najtańsza wysyłka tej platformy to 22.85$ (zrobiłem symulację zamówienia 😉 )

Link do komentarza
Share on other sites

Mateusz, nie do końca masz rację. Skoro istnieje wysyłka z tych miejsc, oznacza to, że w momencie wysyłki dla ciebie, będzie on wysłany z tego miejsca. Nie wiem jak to działa. Czy wysyłka jest z Chin do tych magazynów za darmo i dopiero do odbiorcy, czy rzeczywiście ta rzecz już jest tam w magazynie.

Ja widzę najtańszą wysyłkę z magazynu z Holandii, rejestrowaną za 10,03$.

Link do komentarza
Share on other sites

Jestem już zaawansowanym klientem HK 😋 Więc musisz mi uwierzyć na słowo.

Jak przejdziesz dalej z zamówieniem masz dopiero listę możliwych wysyłek. I w śród nich nie ma żadnej z Europy.

W tej liście masz na przykład dostepny model: Mini A-6 Intruder EDF Fighter Jet EPO (PNF) w europie.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__424__191__Planes_ARF_RTF_KIT-EDF_JET.html

A tutaj niestety masz international Warehouse, czyli gdzieś tam w okolicach Chin:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__702__689__DIY_Electronics-Robotics.html

Link do komentarza
Share on other sites

Ok, biję się w pierś, rzeczywiście ta tabelka na początku jest bardzo myląca:

Rzeczywiście później najtańsza wysyłka jest nierejestrowana, rejestrowana lotnicza jest na 2 miejscu za 23,59$.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Jestem nowy w temacie, czy udało Tobie Mateusz, udało kupić tą Chessy? Jeśli tak, czy jest warta swej ceny? Ja chciałem kupić wersje z enkoderami, w polce kosztuje 269 zł http://www.trobot.pl/Podwozia-robotow/Rover-5-4M4E-4-silniki-4-enkodery

A przez stronę http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__26274__Rover_5_Tracked_Robot_Chassis.html wychodzi mi z bardzoą drogą przesyłką czyli 36 US plus 23 US przesyłka, po przeliczeniu jakies 185 zł. W sumie za tą cene jest w polsce to samo BEZ enkoderów. Jak kupić stamtąd tą paczką nierejestrowaną, by płacić tylko - GLS Express Courier 2kg (Germany to Poland) $16.29 779g left. -?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.