Skocz do zawartości

Miniaturowe silniczki z przekładniami


Sabre

Pomocna odpowiedź

Znalazłem bardzo fajny sklep z miniaturowymi silniczkami. Mam ochotę zamówić sobie conajmniej 2 sztuki takich GH6123S, nawet cena jest przyzwoita przy 2 sztukach $32.13 (z jakimś rabatem), ale obawiam się, że koszt przesyłki będzie równy lub wyższy niż wartość silniczków. To jest jakiś sklep z Hong Kongu, fakt, że ściągałem już z Chin latarki, ale w tamtym sklepie przesyłka była darmowa 😅. Czy ktoś z was kupował już coś może w tym sklepie? Albo ogólnie ściągał coś z Chin? Wydaje mi się, że przy tej wadze koszt przesyłki do Polski wyniósłby 20-30$. Najgorsze jest to, że koszt przesyłki pojawia się dopiero po złożeniu i zamknięciu zamówienia czyli po fakcie. Wolałbym się nie dowiedzieć, że zapłacę za przesyłkę więcej niż za silniczki.

Link do komentarza
Share on other sites

Według mnie to jest nieopłacalne. Silniczki po 60zł?? Wydaje mi się, że na allegro dostaniesz z przesyłką 10zł. Tylko musisz chwile poczekać. Albo dogadaj się z kilkoma ludźmi w polsce. Kupcie hurtem, a potem rozsyłajcie do każdego z osobna.

Link do komentarza
Share on other sites

Według mnie to jest nieopłacalne. Silniczki po 60zł?? Wydaje mi się, że na allegro dostaniesz z przesyłką 10zł. Tylko musisz chwile poczekać. Albo dogadaj się z kilkoma ludźmi w polsce. Kupcie hurtem, a potem rozsyłajcie do każdego z osobna.

Cena $32.13 dotyczy 2 sztuk już. Nie sądzę aby na allegro pojawiły się takie silniczki ponieważ nie ma popytu na takie gadżety 😕 .

Nie jest tragicznie 😅, za wysyłkę dopłaciłem $4.30, więc 2 silniczki te: GH6123S-B plus przesyłka kosztowały mnie $39.32, ciekawe jak szybko do mnie dotrą 😅. Wreszcie będę miał rozsądny miniaturowy napęd za rozsądną cenę. Trzeba będzie reanimować projekt µPsotka 😅. Jak je dostanę nie omieszkam zrobić zdjęć i wrzucić na forum.

[ Dodano: 15 Paź 08 07:30 ]

Dziś otrzymałem silniczki 😅:

W sumie bardzo szybko je otrzymałem, zamówiłem je 8 października, w niedzielę 12 otrzymałem maila, że w poniedziałek zostaną wysłane. Dziś jest 15, poczta polska mogłaby się wiele nauczyć od chińczyków (mówię poważnie). To już moje 3 zamówienie z Chin, które przyszło do mnie w rekordowym czasie 3 dni. Do tego na kopercie są ładne chińskie znaczki. Jak znajdę trochę wolnego czasu to reanimuję projekt µPsotka w troszeczkę innym wydaniu(dopasowanym do tych silników).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Tak jak pisałem wyżej to moje trzecie zakupy, wcześniej kupowałem latarki po 25$ i przesyłka w tym sklepie była za darmo. Tu przesyłka kosztowała 4,30$. W sklepie od latarek jest taki sprytny myk, na wysyłce zaznaczają, że to jest prezent i trzeba mieć ogromnego pecha aby przesyłka poszła na cło. W tym sklepie na przesyłce było zaznaczone, że zawartość to są "Comercial sample" 😅, oraz wartość przesyłki 10$. Zgodnie z polskimi przepisami z cła i podatku zwolnione są przesyłki o wartości mniejszej niż 22 euro. Co prawda nie łapałem się na ten przepis, ale sklepy robią sztuczki różne żeby kupujący z całego świata tego cła i podatku nie płacili (wysyłka rzeczy jako prezent lub próbka towaru). Wszystko zależy od osoby na poczcie, która tą przesyłkę kwalifikuje na cło lub nie. Jeśli zauważy wartość towaru (w moim przypadku 10$ USD było wpisane na kopercie) i zgadza się to z przepisami polskimi to nie ma żadnych problemów.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.