Skocz do zawartości

[Sprzedam] sprzęt do warsztatów LegoRobotów, biznes


Pomocna odpowiedź

W związku z rozwojem innej drogi zawodowej oferuję na sprzedaż kompletny biznes który prowadziłem z sukcesami przez rok. Biznes polega na organizowaniu kursów z robotyki dla dzieci. Podczas warsztatów uczestnicy budują i programują roboty z klocków Lego dzięki czemu przyswajają w prostej i ciekawej formie wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Temat na pewno znany większości forumowiczów.

W skład oferty wchodzą:

4 x Lego Mindstorms NXT 2.0

2 x Zestaw uzupełniający Lego 9695

4 x Laptop DELL D620 ( processor: Intel Core Duo, dysk 40GB, pamięć RAM: 2GB, system: Windows XP, napęd: DVD combo).

2 x szybka Ładowarka do akumulatorków (Batimex, MW9168GS)

30 x akumulatorek AA 2700mAh

Strona internetowa wraz z domeną: www.roboprymus.pl

Wzory koszulek firmowych i ulotek

Logo firmy

Zestaw scenariuszy na prowadzenie zajęć na 3 poziomach (początkujący, średnio-zaawansowany, zaawansowany) z zakresu robotyki i elektroniki.

Zajęcia z dzieciakami dają naprawdę mnóstwo satysfakcji. Zajęcia cieszą się sporym zainteresowaniem, można je organizować w formie weekendowej, zajęć uzupełniających po szkole lub też półkolonii. Oczywiście chętnie ,,przeszkolę’’ nowego przedsiębiorcę i pomogę w organizacji i prowadzeniu początkowych zajęć. Cena i zakres oferty do uzgodnienia. Oczywiście mogę sprzedać tylko część sprzętu jeżeli nie znajdzie się chętny na kupno całości.

Doskonała forma dorobienia paru złotych;) Zainteresowany? pisz na PW! Lokalizacja: Poznań i okolice

Link do komentarza
Share on other sites

Jaka cena za lapka? Ma on zasilacz w zestawie? Mam rozumieć, że sprzęt używany? Jeśli tak, to ile i w jakim stopniu? Może jakieś "real-foto"?

Jeśli dobrze zrozumiałem ogłoszenie, to chodzi o sprzedaż całego kompletu 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Jaka cena za lapka? Ma on zasilacz w zestawie? Mam rozumieć, że sprzęt używany? Jeśli tak, to ile i w jakim stopniu? Może jakieś "real-foto"?

Jeśli dobrze zrozumiałem ogłoszenie, to chodzi o sprzedaż całego kompletu 😉

Treker wywnioskowałem to po tym

Oczywiście mogę sprzedać tylko część sprzętu jeżeli nie znajdzie się chętny na kupno całości.
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.