Skocz do zawartości

Zakupy w MS ELEKTRONIK


maciejc4

Pomocna odpowiedź

Też kupowałem i też dzwonili bo byli zdziwieni, że tylko jeden scalaczek biorę 😉

Bo to hurtownia jest z założenia... nie lubią małych, lub pierdułkowatych zamówień, jak bierzesz duże ilości, albo nietypowe układy to nie ma żadnego problemu.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Może ja się wypowiem na temat sklepu Ms-elektronik:

kupuję u nich już prawie 5 lat, rocznie na ponad 15 tys zł i ostatni rok to tragedia... zamawiam element a dostaję coś innego, zamawiam towar np. wart 3zł*100szt a jak dostaję to z ceną 9zł bez info o zmianie ceny!!! Stan magazynowy jest tragiczny, przy jednym zamówieniu czasami towar dostaję przez 1,5 miesiąca po 5 przesyłek.... Odnoszę wrażenie że dzieje się z nimi źle, może mój opiekun (już drugi) jest nieodpowiedzialny i lekceważąco podchodzi do sprawy.

Zastanawiam się nad zmianą dostawcy, rozmawiałem z TME i na start zaproponowali mi całkiem inny cennik niż oficjalny i jest bardzo korzystny.

Link do komentarza
Share on other sites

TME to solidna firma, jeżeli dodatkowo miałbyś lepszy cennik to ja bym się nie zastanawiał. Zamawiałem co prawda kilka razy, ale przy każdym elemencie pisze ilość sztuk w magazynie, jeżeli wszystkie części są na magazynie to przesyłka przychodzi ekspresowo (zamówienie do 15 -> następny dzień, po 15 -> 2 dni). Zamawiałem dość nietypowe ilości (22 tulejki dystansowe na przykład) i nie zdarzyły mi się żadne pomyłki.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ja również mam pozytywne doświadczenia z TME, zwłaszcza w kwestii zgodności informacji na stronie z faktycznym stanem magazynów. Co prawda przy zamówieniach elementów rzędu po kilkuset sztuk danego typu rzadko kiedy docierała dokładna ich liczba - ale jeszcze nigdy nie było ich mniej niż zamawiałem 🙂 Do tego solidny kurier, który nie zostawia bez porozumienia paczki u sąsiadów (co zdarzało mi się w innych firmach, mimo, że mieli mój telefon), błyskawiczna dostawa i świetne zabezpieczenie paczki.

Trochę inaczej wypada sprawa z zamówieniami detalicznymi - wyższe ceny podzespołów + kurier, który swoje kosztuje... Do drobnych zakupów polecam firmę Lispol tudzież użytkownika "lisiu" na allegro, ale te informacje już się przewijały wielokrotnie 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.