Skocz do zawartości

Zaczytanego 2015! Tysiące eBooków do -90%


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Początek nowego, 2015 roku przyniósł kolejną edycję promocji, z której sporo osób skorzystało rok temu. Przez najbliższe 24h na eBookPoint znaleźć można ebooki oraz audibooki w bardzo atrakcyjnych cenach - nawet do -90%. Szczegóły w rozwinięciu wpisu!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Całkiem fajna promocja 🙂 Generalnie nie lubię czytać książek w wersji elektronicznej, ale w takiej cenie można się skusić na drobny zakup. Jednakże złożenie zamówienia to droga przez mękę. Wymaga to ogromu cierpliwości, gdyż serwery nie dają rady. Z pobraniem zakupionego e-book'a radzę poczekać do jutra - prędkość pobierania waha się między 3,9kb/s, a 11kb/s (z czego większość czasu i tak się nic nie pobiera...) 😋

Link do komentarza
Share on other sites

piotreks-89, racja, mimo zwiększonej ilości serwerów są problemy techniczne. Chyba najbardziej obciążające jest generowanie odpowiednich formatów po zakupie. W promocji biorą również udział normalne książki, nie tylko techniczne, więc zainteresowanie jest olbrzymie 🙂

Co ustrzeliłeś? Ja przymierzam się do jakiegoś kursu Pythona, np. tego.

Link do komentarza
Share on other sites

Z tego, co wyczytałem, to w zeszłym roku była podobna sytuacja z przeciążeniami 🙂 Oby takie promocje przyczyniły się do zmniejszania cen e-booków, bo póki co są trochę za drogie.

Ja ustrzeliłem "Elektronikę dla Bystrzaków". Szukałem pozycji, z której nauczę się czystej elektronicznej teorii (obliczenia, twierdzenia itp.). Przypuszczam, że tutaj tego nie znajdę, ale zobaczymy. Wiele nie stracę, jeśli już 🙂 Kto wie, może napiszę recenzję 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jak chodzi o Pythona, to moge polecic (programistom C):

http://ebookpoint.pl/ksiazki/python-wprowadzenie-wydanie-iv-mark-lutz,pytho4.htm

Nawet nie pytajcie jaki jestem zly ze kupilem poza promocja...

Z ciekawych ksiazek, polecalbym jeszcze C++

http://ebookpoint.pl/ksiazki/jezyk-c-kompendium-wiedzy-bjarne-stroustrup,jcppkw.htm

Link do komentarza
Share on other sites

Elvis, o to chyba rekordowa promocja za tego Twojego Pythona -99zł!

Ja zdecydowałem się jak na razie na zainwestowanie w warsztat "pisarski": Magia słów. Jak pisać teksty które porwą tłumy, więc uważajcie, bo niedługo będę porywał tłumy moimi wpisami na blogu 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Jaką książkę polecicie do nauki programowania androida? Nie programowałem w javie, więc fajnie jakby książka miała jakiś wstęp dla zielonych i coś w miarę świeżego, żeby było np. o android studio, chociaż IDE to najmniejszy problem.

No i może coś z C#. Będę musiał napisać w pracy apkę z pracą na pliku graficznym (zaznaczanie fragmentów zdjęcia itp.) jest coś takiego? Bazy danych itp. mnie nie interesują.

Ciężko teraz poszukać czegoś nowego jak się wcześniej nie znało tytułów :/

Link do komentarza
Share on other sites

Strona księgarni ledwo działa, dlatego postanowiłem podlinkować najchętniej wybierane, przez innych użytkowników, książki o elektronice (kliknięcie na obrazek przenosi Was od razu na stronę książki):

budrob.jpg budros.jpg nicpro.jpg elebys.jpg

jcmikr.jpg eleodp.jpg prelek.jpg ardupp.jpg

avrukp.jpg avrppr.jpg pytho4.jpg androp.jpg

cshru3.jpg jcppkw.jpg raspnp.jpg rasppy.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Mała aktualizacja i bardzo dobra wiadomość. Promocja wzbudziła tak duże zainteresowanie, że sparaliżowała serwery księgarni. W związku z tym promocja na książki GW Helion została przedłużona do 03.01 włącznie. Niestety nie obejmuje ona już książek z innych wydawnictw. Jednak z naszego punktu widzenia najciekawsze są właśnie pozycję od Helionu.

Teraz można już spokojnie przejrzeć całą ofertę Helionu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.