Skocz do zawartości

[Sprzedam/Wykonam] Wydruk 3D metodą FFF/FDM (Velleman Vertex)


Pomocna odpowiedź

A Maciej nie śpi, bo... maciejdrukuje.pl

To tak jako ciekawostka 😃 Oczywiście oferta z postu względnie aktualna - troszeczkę zaktualizowałem warunki:

- kolory są dowolne, na stanie mam ok 70 rolek z filamentami, a jak czegoś nie mam, to zwykle nie mam problemu ze sprowadzeniem na życzenie - może się wydłużyć jednak czas realizacji

- druk do wyboru na drukarce Zortrax M200 (ABS, Z-Ultrat, dysza 0.4mm, grubości warstwy 0.09-0.39) lub drukarce 3Novatica Gate (PLA, TPU, PET-G, dysze 0.3/0.5/0.75mm, grubości warstwy 0.1-0.5) - zależnie od wybranych parametrów, materiału i sprzętu jest to różna cena

- wysyłasz mi .zip z kompletem plików .stl na kontakt@maciejdrukuje.pl - w przypadku innego formatu plików (.dwg, .dxf, .ipt, .3ds, .skp, .sldprt i inne podobne) - doliczam dodatkową opłatę za konwertowanie plików

- w przypadku braku projektu, mogę wykonać projekt na podstawie rysunku technicznego, przesłanych kurierem części, lub w ekstremalnych sytuacjach na podstawie zdjęć

Link do komentarza
Share on other sites

Gate to mój nieśmiertelny wół roboczy - przedrukowała już jakieś 70kg materiału i przeszła w tym czasie tylko jeden serwis 🙂 Teraz mój znajomy tokarz machnął mi do niej dodatkowe dysze i leci dalej.

Może nie rozwinąłem się tak spektakularnie jak Marek i jego filamenty, ale po studiach jest taki plan 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.