Skocz do zawartości

Ważne! Ruszyła rejestracja wszystkich zestawów Forbota


Komentator

Pomocna odpowiedź

@Slawo33 ściągi zostały do Ciebie wysłane automatycznie na maila w ciągu 2-3 minut od rejestracji 🙂 Sprawdź dokładnie skrzynkę - na pewno tam na Ciebie czekają.

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety w poczcie nie ma. Sprawdzałem po zarejestrowaniu i dziś ponownie po otrzymaniu odpowiedzi. Sprawdziłem skrzynkę w spamach i wszystkich możliwych folderach, niestety nic od was nie otrzymałem.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Slawo33 sprawdziłem jeszcze raz w systemie i widzę, że jesteś też zapisany na nasz newsletter. Łącznie na Twoją skrzynkę nasz system wysłał już 10 maili (ściągi + newselttery), a jeszcze żaden nigdy nie został otworzony. Statusy dla wszystkich maili są takie, że poczta jest doręczana poprawnie. Upewnij się proszę, że Twój dostawca poczty nie posiada automatycznych folderów, które agregują newslettery itd. Za każdym razem, gdy zgłasza się do nas ktoś z takim przypadkiem to ostatecznie okazuje się jednak, że maile czekają w skrzynce właśnie w takim folderze - szukaj wiadomości nadawanych z adresu kontakt@forbot.pl 🙂 Ściągi były wysłane 27 kwietnia o godzinie 13:08 i 13:09.

Przykładowe funkcje, o których mówię (zależnie od dostawcy poczty):

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Slawo33 z tego co widzę to udało Ci się chyba odszukać maile ze ściągami. Czy możesz powiedzieć gdzie były? Czy faktycznie trafiły do jakiegoś automatycznego folderu? Twoja odpowiedź na pewno pomoże innym osobom w przyszłości 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.