Skocz do zawartości

Nowe narzędzie do automatycznej wyceny płytek w PCBWay


Komentator

Pomocna odpowiedź

Nowe narzędzie do automatycznej wyceny płytek w PCBWay

O PCBWay słyszała już chyba każda osoba, która zamawia płytki drukowane (PCB). Popularna firma z Chin, znana z niskich cen, wprowadziła kolejne ułatwienie dla swoich klientów. Od teraz wycena projektu będzie jeszcze szybsza, ponieważ system zaczął wyciągać automatycznie informacje z wgrywanych plików Gerber.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Ech, czyli nadgonili do stanu, z którym inne firmy zaczynały. Szkoda, że automatyczna wycena nie uwzględnia ponad 10-krotnego zwiększenia ceny kiedy płytka zawiera kilka projektów, oraz czasu zmarnowanego na czekaniu na ich odpowiedź. Jest to jedyna firma robiąca płytki, w której nie udało mi się do dziś złożyć zamówienia, mimo, że mam u nich punkty wygrane w konkursie.

Swoją drogą, czy te artykuły są sponsorowane? Nie dostrzegłem o tym wzmianki (chyba rzetelność dziennikarska wymagałaby o tym wspomnieć), a zakładając, że nie, to nie wydaje się to bardzo ważną nowością...

  • Nie zgadzam się! 1
Link do komentarza
Share on other sites

W każdym tekście sponsorowanym, który pojawia się na Forbocie, jest odpowiadania informacja na temat takiej współpracy. To nie jest tekst sponsorowany, więc takiej informacji tutaj nie ma. PCBWay to po prostu jedyny duży producent PCB, który regularnie podsyła informacje o swoich nowościach - dzięki temu mogą powstawać takie wpisy jak ten (przypominam, że to kategoria Wiadomości). Z tego samego powodu informowaliśmy o ich konkursach czy uruchomieniu narzędzia do podglądu Gerberów. Nie pisalibyśmy o tym, gdyby nie fakt, że PCBWay to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych producentów, z którego korzystają hobbyści.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dnia 9.04.2019 o 22:59, deshipu napisał:

Ech, czyli nadgonili do stanu, z którym inne firmy zaczynały. Szkoda, że automatyczna wycena nie uwzględnia ponad 10-krotnego zwiększenia ceny kiedy płytka zawiera kilka projektów, oraz czasu zmarnowanego na czekaniu na ich odpowiedź. 

A czego się spodziewałeś próbując obejść ich regulamin? Przecież u nich cena jest za design, masz parametr wielu płytek na jednym panelu zmieniający odpowiednio cenę. Trochę cebula z Twojej strony 😕

Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.