Skocz do zawartości

STK500


bartekwr1335

Pomocna odpowiedź

No tak mam podłączony i program się nie wgrał bo przed chwilką próbowałem na płytce stykowej.

[ Dodano: 02 Mar 10 06:40 ]

Aaa zapomniałem, bo jak nie daje zasilania to może coś być? W instrukcji STK500 pisało, że jak się zewrze styki zieloną zworką to daje zasilanie z programatora, czy USB.

Link do komentarza
Share on other sites

Po pierwsze czy ustawiłeś poprawnie w Bascomie wybór programatora, ewentualne ścieżki dostępu do stk500.exe, skonfigurowałeś poprawnie port, ustawiłeś odpowiednio zworki na programatorze, poprawnie podłączyłeś zasilanie programatora/programowanego procesora?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Popraw temat ponieważ nie odzwierciedla problemu.

A ścieżki dostępu ściągałem, bo zamawiałem programator z tme i nic nie było do niego.

Po powyższym widzę, że nie masz pojęcia na temat programatora, sugeruję przeczytać instrukcję dołączoną do niego, lub poszukać informacji w google na temat konfiguracji Bascoma. Założę się, że sam nie szukałeś żadnych informacji, tylko skoro nie działa to jedynym wyjściem dla ciebie było tworzenie tematu na diodzie, odrobinę samodzielności!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Może nie pomogę, ale powiem Ci tak: sam sobie zrób. Raczej nikomu nie chce się marnować czasu żeby robić Ci płytkę, jeśli nie wkładasz w to swojego wysiłku tylko liczysz na gotowca, poszukaj sobie tutków, poucz się sam.

Link do komentarza
Share on other sites

A jest sens robić pcb z 6 ścieżkami? Poszukaj sobie opis złącza np. typu KANDA, połącz odpowiednio z mikroprocesorem (MOSI-MOSI, RST-RESET, SCK-SCK, MISO-MISO, VCC-VCC, GND-GND) i tyle. Wszystkie AVR'y połączysz w ten sposób, po prostu zapoznaj się z opisem poszczególnych pinów mikroprocesora, żeby zlokalizować który za co odpowiada.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.