Skocz do zawartości

Zlecę budowę robota


winosz

Pomocna odpowiedź

Loool, nawet dodam do tego mega LOOOOOOOOOOOL. Tak już widzę te tłumy chętnych 😃. Dawno się tak nie uśmiałem. Oczywiście zakładam że stać Cię na wydanie jakichś tak pi razy okno i drzwi ze 3 - 5 tysięcy PLN 😃 jak nawet nie więcej? Proponuję przestać czytać, zacząć myśleć i ogarnąć się!

Link do komentarza
Share on other sites

Bluetooth zdecydowanie nie nadaje się do twojego zastosowania. Potrzebujesz znaaaacznie większego zasięgu. Masz już balon? Bo jeżeli tak, to poszukaj strony DIYdrones. Swoją drogą, to to co ty chcesz to zwykły sterowiec (zdalnie sterowany) - ogarnij więc jakieś sklepy modelarskie w twojej okolicy, albo poszukaj czegoś w internecie.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To poważny projekt

Projekt który się skończy na chęci ... nie zdajesz sobie może sprawy z tego że Cię to trochę przerasta?

Dla takim Brainiac'ów jak ty to może być głupota

Nie głupota, tylko ja się nie pcham w coś czego nie rozumie, a tym bardziej coś czego nie ogarniam tylko dlatego, że sobie przeczytałem o gościu, który taki projekt robi i przypadkiem mi się też zachciało. Myślisz że samo pilotowanie czegoś czego przez dłuższą część lotu nie będziesz widział jest takie proste? Bo zrzucanie samolotu z 20m raczej nie wchodzi w grę, po prostu do tego można wystartować z ziemi, zacznij może od zakupu jakiegoś modelu i nauki pilotażu, a później pomyśl co dalej.

A teraz zasadnicza sprawa, to ma być robot, czy model zdalnie sterowany ... bo jeżeli pierwsze to trafiłeś w sedno forum, jeżeli to drugie to pomyliły Ci się fora ...

Jagodziana, trafiłeś w sedno sprawy!

Link do komentarza
Share on other sites

Prosze o nie zamieszczanie beznadziejnie bezużytecznych postów... wymagania sa jasne... bluetooth klasa 1 (100 mW) nie interesują mnie żadne sterowce RC. Robot ma być samodzielny.

Link do komentarza
Share on other sites

Robot ma być samodzielny.

Skoro ktoś go ma za Ciebie zbudować i zaprogramować to po co Ci on? Daje +10 do lansu i +15 do szacunku przez kolegów, nie zapomnij ze daje tez -10 do ... a nie ważne do czego. Ale i tak ja mam ładny zalew 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

To co ty za głupoty gadasz. Po co Ci BT w takim razie? I co on ma niby robić? Poza tym te 'beznadziejnie bezużyteczne posty' wcale nie są beznadziejnie bezużyteczne bo taki sterowiec to jedyna rozsądna opcja jako baza do tego twojego autonomicznego robota BT psycholol.gif

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.