Skocz do zawartości

Darmowy Autodesk Inventor


barteq

Pomocna odpowiedź

Witam. Ja mam pytanie nie dotyczące tego robota. Napisałeś, że foty są z programu Autodesk Inventor. Chciałem ściągnąć sobie i obejrzeć ten program. Ale wszystkie wersje w necie jakie znalazłem są płatne. Skąd masz ten program? Kupiłeś?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

__________

Komentarz dodany przez: Nawyk

Temat wydzieliłem - odnosi się do tego robota:

https://www.forbot.pl/forum/topics7/sumo-robot-rico-vt3463,25.htm

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Projektem robota zajmował się nes86 nie mam pojęcia jaką on ma wersję inventora i skąd 😉

@rasta, mój wydziałowy mail jest w domenie et.put.poznan.pl eh 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Cóż, widać była stolica jest bardziej przyjazna dla studentów :]

nazwisko.imię[at]student.pk.edu.pl

W każdym razie jak już sobie tak offtopujemy, to polecam każdemu (kto jeszcze lub już może 😃) założyć sobie taki e-mail, Windowsy, Visual Studio, oprogramowanie Autodesku, tysiące możliwości na posiadanie choć niewielkiego procenta oryginalnych produktów :]

Link do komentarza
Share on other sites

Offtopując dalej, to domeny edu.pl można zarejestrować na nazwie - ciekawe tylko czy trzeba potwierdzać, że domena jest rejestrowana na placówkę edukacyjną.

A co do Windows'ów, to zależy chyba nie tyle od domeny co od uczelni.

Link do komentarza
Share on other sites

Ok, teraz można sobie "offtopować" na ten temat do woli 😉

Jestem ciekaw czy znacie jeszcze jakieś namiary/sposoby na darmowe programy przydatne zwłaszcza w robotyce 😉

W kwestii Windowsów - jest taka umowa między Microsoftem a uczelniami, która nazywa się "msdn Academic Alliance"; umożliwia darmowy, dla zarejestrowanych w tej usłudze studentów, dostęp do Software Center tej firmy. Można pobrać niemal każdy soft wyprodukowany przez Mikromiękkich; nie udało mi się tylko dostać Office'a w pełnej wersji (można pobrać jako oddzielne pliki instalacyjne Access'a, OneNote'a i kilka innych programów wchodzących w skład pakietu).

Link do komentarza
Share on other sites

Prawdopodobnie mamy dostęp do tych samych programów, bo studiujemy na tej samej uczelni a i kierunki podobne.

Właśnie dziwne jest to, że nie można ściągnąć word'a, excel'a czy power pointa. A poza MS, chyba nie ma studenckich licencji na labview i matlaba.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja na Pol.Śl w Gliwicach, miałem też tylko dostęp do windowsów wszystkich, office`a nie było pełnego. Do tego Inventor, Solid Edge, Statistica 8 - to tyle z poza mikromiętkich produktów.

Link do komentarza
Share on other sites

Offtopując dalej, to domeny edu.pl można zarejestrować na nazwie - ciekawe tylko czy trzeba potwierdzać, że domena jest rejestrowana na placówkę edukacyjną.

A co do Windows'ów, to zależy chyba nie tyle od domeny co od uczelni.

Rejestracja domeny edu.pl i tak nic nie da, co z tego że uda Ci się zarejestrować na stronie Autodeska, jak soft i tak będzie w rzeczywistości nielegalny.

Link do komentarza
Share on other sites

Matlab jakoś do dostania jest, pamiętam, że coś takiego mi wspominali na początku studiów, kiedy to człowiek był zainteresowany trochę innymi nowościami na temat studiów :]

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.