Skocz do zawartości

Drukarka z dwoma ekstruderami


Pomocna odpowiedź

@kamil5 witam na forum 🙂 Dla każdego "tania" to będzie inna. Daj znać o jakiej kwocie myślisz i co konkretnie chcesz drukować - do czego potrzebujesz dwóch ekstruderów. Czy masz jakieś inne oczekiwania co do drukarki?

(edytowany)
41 minut temu, kamil5 napisał:

Tak do 3000zł.

Przy obecnych cenach szczerze wątpię... Chyba, że marki "SAM"... Albo przeróbka jakiegoś taniego chińczyka typu Anycubic Cobra na dwudyszową z wykorzystaniem hotendu od E3D (Chimera? chyba, nie pamiętam).

Edytowano przez H1M4W4R1
19 minut temu, ethanak napisał:

MMU (i dużo cierpliwości i kasy na filament)

MMU nie polecam, pomysł niby dobry, ale jest to strasznie denerwujący mechanizm ze względu na swoją awaryjność 😄 

@kamil5 pytanie jeszcze czy chcesz drukarkę na zasadzie plug&print, czy liczysz się z tym, że będzie to raczej sprzęt, przy którym trzeba dużo majstrować. Dobrej, gotowej drukarki tego typu raczej w tym budżecie nie znajdziesz. Nie wiem też jakie dwukolorowe modele chcesz drukować, bo niektóre da się spokojnie drukować na drukarce z 1 ekstruderem. 

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...