Skocz do zawartości

Chińska kamera bez numeru UID nie łączy się z wifi.


XOEE

Pomocna odpowiedź

Dzień dobry, mam Chińską kamerę, która nie chce połączyć się z wifi, nie wiem jakich aplikacji użyć by ją konfigurować, na kamerze nie ma numeru UID. Niestety kamery nie da się podłączyć przez przewód LAN z względu na jej lokalizacje. Wszystkie aplikacje wymagają numeru UID którego nie ma a po zeskanowaniu kodu QR wyskakuję błąd UID. 

IMG20230129191802.jpgIMG20230129191755.jpgIMG20230129191745.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

To masz problem, bo te kamery konfiguruje się po WiFi/kablu 😞 Jedyny mankament jest taki, że nie widzę na zdjęciach naklejki z hasłem do panelu, więc i tak pewnie nic Ci to nie da.

Edytowano przez H1M4W4R1
Link do komentarza
Share on other sites

Pozostaje próba na zasadzie - testowe podłączenie LAN + reset do ustawień fabrycznych. Zadziała wtedy pewnie jakieś domyślne hasło (do odszukania w instrukcji). To chyba ta kamera, jest do niej dostępna instrukcja: https://dvspolska.pl/kamery/6604-bezprzewodowa-kamera-wifi-obrotowa-full-hd-2mpx-do-monitoringu-sieciowego-ip-0645760041551.html

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

4 godziny temu, H1M4W4R1 napisał:

To masz problem, bo te kamery konfiguruje się po WiFi/kablu 😞 Jedyny mankament jest taki, że nie widzę na zdjęciach naklejki z hasłem do panelu, więc i tak pewnie nic Ci to nie da.

 

47 minut temu, Treker napisał:

Pozostaje próba na zasadzie - testowe podłączenie LAN + reset do ustawień fabrycznych. Zadziała wtedy pewnie jakieś domyślne hasło (do odszukania w instrukcji). To chyba ta kamera, jest do niej dostępna instrukcja: https://dvspolska.pl/kamery/6604-bezprzewodowa-kamera-wifi-obrotowa-full-hd-2mpx-do-monitoringu-sieciowego-ip-0645760041551.html

Więc opisując w krótki sposób, stworzyłem wczoraj hotspot z internetu z telefonu i za pomocą aplikacji na telefon "IP Pro" udało się uzyskać z niej obraz, niestety przy próbie zrobienia tego samego z internetem z rutera kamera nie może się połączyć z nim. Najwidoczniej problem leży w internecie/ruterze.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.