Skocz do zawartości

Jakie książki


Jacekmax

Pomocna odpowiedź

Pozwól, że zgadnę, chcesz zbudować egzoszkielet - masz zero doświadczenia (lub minimalne) i budżet 2000zł? Odpuść sobie, użyj wyszukiwarki i zobacz jak skończyły się historie innych, którzy próbowali tego samego.

Link do komentarza
Share on other sites

Wszystko zależy od doświadczenia. Masz tu link do księgarni internetowej Merlin, poparz, poczytaj, napewno coś znajdziesz dla siebie. http://merlin.pl/Robotyka/browse/search/1,,1.html?phrase=Robotyka+&place=1+simple&offer=O&category=&title=&person=&firm=&date=&isbn=&series=&sort=rank&x=37&y=2

Jak poczytasz, t napisz czy czegoś się dowiedziałeś.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

jozio, twój podpis łamie regulamin, popraw.

Jacekmax, nie masz szans na zbudowanie egzoszkieletu - uwierz nam, zaoszczędzi Ci to sporo nerwów 😉 Napisz nam jeszcze tylko jeszcze jakie masz doświadczenie i jaki budżet - to rozwiążemy sprawę dalej.

Link do komentarza
Share on other sites

ja chcę tylko poczytać o tym facynuje mnie Zbroja co jest w filmie Iron Man to jest coś zbliżone do egzoszkieletu i chcę poczytać albo zrobić jakieś plany do budowy a później budowa tego 😃

doświadczenie - bardzo niskie , zerowe

kasa - tak 2000 - 3000 tysiące

Link do komentarza
Share on other sites

Spokojnie, musi sprubować, Jacekmax jeżeli nie wyjdzie coś, pisz do mnie, sprubuję ci pomuc, nawet jeżeli inni w ciebie wątpią, puki ty w siebie nie wątpisz możesz coś zdziałać. Obejżyj sobie te książki, do których dałem ci link.

Link do komentarza
Share on other sites

tam jest 32 książki może powiec jakie książki mam przeczytać ( podaj numery ) które są mi potrzebne do tego .

Adminek pomażyć to chyba można i poczytać o tym

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety, ale nie znajdziesz książek o tej tematyce po pl. Musisz zadowolić się szukaniem informacji w internecie. Z taką sumą nawet się nie zabieraj za budowę 😉 Potrzebowałbyś pewnie z jakieś 100 tysięcy na dobry start 😉

jozio, te błędy ortograficzne to jakaś forma zabawy, o której nie słyszałem?

Jeszcze chwila i dostaniesz zakaz pisania.

Link do komentarza
Share on other sites

Ehh widać że są wakacje ... wysyp chętnych do budowania egzoszkieletów z puszek po owocach i krzeseł. Po prostu porażka co się dzieje z tym forum, proponuję wprowadzenie nowej rangi "Niszczyciel marzeń" i oczywiście zgłaszam swoja kandydaturę na to stanowisko!

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.